» HOW TO » چگونه از شر ربات «هوش مصنوعی من» اسنپ چت از فید چت خلاص شویم
غیر فعال کردن هوش مصنوعی من از اسنپ چت
HOW TO - برنامه و اپلیکیشن

چگونه از شر ربات «هوش مصنوعی من» اسنپ چت از فید چت خلاص شویم

تیر 1, 1402 40

اسنپ ​​چت با ورود به سیستم هوش مصنوعی، یک ربات مجهز به ChatGPT را در برنامه پیام رسانی خود ادغام کرد. این ربات چت با نام هوش مصنوعی من می‌تواند به شما در برنامه‌ریزی سفرهای کمپینگ، نوشتن پاسخ، توصیه هدایای تولد و موارد دیگر کمک کند. در حالی که در ابتدا برای مشترکین +Snapchat در دسترس بود، اخیراً به صورت رایگان در دسترس همه کاربران قرار گرفت. و خوب، همه از مقداری هوش مصنوعی در برنامه پیام رسانی خود ناراضی هستند. بنابراین، ما در لرن دیلی هستیم تا به شما کمک کنیم ربات My AI را از اسنپ چت غیرفعال کنید و از شر آن خلاص شوید.

می‌پرسید چرا کاربران ناراضی هستند؟ خب، کاربران اسنپ چت از اینکه چت ربات هوش مصنوعی در مورد مجوزها یا اطلاعاتی که به آن‌ها دسترسی دارد دروغ می‌گوید، وحشت زده شده اند. همانطور که توسط بسیاری از کاربران گزارش شده است، اگرچه ربات در ابتدا می‌گوید که به موقعیت مکانی شما دسترسی ندارد، سپس در صورت درخواست، مکان‌های فروشگاه یا رستوران نزدیک را پیشنهاد می‌کند. کاربران این موضوع را ترسناک و آزاردهنده می‌دانند، بنابراین، آن‌ها را وادار می‌کند تا نظرات ۱ ستاره‌ای را در برنامه Snapchat در فروشگاه Play و فروشگاه App iOS بگذارند.

چگونه ربات هوش مصنوعی اسنپ چت را از طریق فید چت غیرفعال کنیم

قبل از ادامه، می‌خواهیم روشن کنیم که هر کاربر اسنپ چت نمی‌تواند ربات هوش مصنوعی من را از فید چت خود حذف یا غیرفعال کند. همانطور که توسط صفحه پشتیبانی Snapchat و یک توییت رسمی تأیید شده است، فقط مشترکین Snapchat+ به ویژگی‌های جدید « دسترسی زودهنگام » از جمله توانایی برداشتن پین یا حذف هوش مصنوعی من از فید چت دارند. این موضوع باعث آزار بیشتر کاربران شده است و به درستی هم همینطور است.

اکنون، اگر مشتاق هستید ربات هوش مصنوعی را از فید چت خود حذف کنید، ابتدا باید در Snapchat Plus مشترک شوید ( 3.99 دلار در ماه یا 29.99 دلار در سال ). بله، برای خلاص شدن از شر این ربات هوش مصنوعی، که عجیب است، باید پول خرج کنید. اما هنگامی که اشتراک را دریافت کردید، این مراحل را دنبال کنید و ربات My AI Snapchat را از فید چت خود در اندروید یا iOS حذف کنید.

1. برنامه Snapchat را باز کنید و با کشیدن انگشت به سمت راست روی صفحه به فید چت بروید.

به فید چت در اسنپ چت بروید

2. در مرحله بعد، مکالمه “My AI” را طولانی فشار داده و نگه دارید تا یک پاپ آپ تنظیمات از پایین ظاهر شود.

چت هوش مصنوعی من را طولانی فشار دهید

3. در اینجا، روی “Chat settings” ضربه بزنید و گزینه ” Clear from Chat Feed ” را در بالا انتخاب کنید.

پاک شدن از فید چت - هوش مصنوعی من

4. اکنون اسنپ چت از شما می‌خواهد که تصمیم خود را با یک پاپ آپ تأیید کنید، جایی که باید دوباره روی « پاک کردن » ضربه بزنید.

حذف-ربات-AI-My-از-اسنپ چت

5. و بس. ربات چت هوش مصنوعی من اکنون از فید چت اسنپ چت شما حذف می‌شود و دوباره آن را بدون درهم و برهم می‌کند.

نحوه حذف ربات Snapchat AI از تنظیمات

در حالی که موارد ذکر شده ساده‌ترین راه برای غیرفعال کردن ربات ChatGPT My AI از فید چت شما است، در اینجا راه دیگری برای انجام آن وجود دارد.  ما مراحل حذف ربات Snapchat My AI را برای iOS نشان داده‌ایم، اما آن‌ها برای اندروید یکسان هستند.

1. Snapchat را در اندروید یا آیفون خود باز کنید و روی عکس نمایه خود (یا Bitmoji) در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید. سپس، روی دکمه « تنظیمات » در بالا سمت راست ضربه بزنید.

تنظیمات باز - اسنپ چت

2. در صفحه تنظیمات، به پایین اسکرول کنید و گزینه “ Clear Data ” را انتخاب کنید. سپس بخش « پاک کردن مکالمات » را باز کنید.

پاک کردن اسنپ چت مکالمه

3. سپس، روی ضربدر کنار هوش مصنوعی من ضربه بزنید و با ضربه زدن روی « پاک کردن » در پنجره بازشو، اقدام خود را تأیید کنید. خودشه. ربات ChatGPT AI در اسنپ چت دیگر در فید چت شما ظاهر نمی‌شود.

پنجره چت ai من را ببند

نحوه برداشتن پین Snapchat My AI Chatbot به جای آن

اگر همچنان می‌خواهید هر از گاهی با ربات چت هوش مصنوعی من تعامل داشته باشید، اما نمی‌خواهید در بالای فید چت شما ظاهر شود، می‌توانید پین «هوش مصنوعی من» را از صفحه تنظیمات اسنپ چت پلاس بردارید. در اینجا مراحل حذف هوش مصنوعی من از بالای مکالمات شما آمده است:

1. ابتدا روی عکس نمایه خود (یا Bitmoji) در بالا سمت چپ ضربه بزنید. سپس، روی «Snapchat+» ضربه بزنید تا ویژگی‌های ارائه شده تحت اشتراک را کنترل کنید.

open-snapchat-plus-settings

2. در اینجا، گزینه “My AI” را در بالا با تگ “Pinned” خواهید دید. برای برداشتن پین این ربات در فید چت خود، به سادگی کلید ضامن را خاموش کنید.

برای برداشتن پین ربات در اسنپ چت، هوش مصنوعی من را خاموش کنید

3. از طرف دیگر، می‌توانید روی چت هوش مصنوعی من به مدت طولانی فشار دهید تا یک منوی بازشو در پایین ببینید. در اینجا، به « تنظیمات چت » بروید تا گزینه « باز کردن پین مکالمه » را پیدا کنید. روی آن ضربه بزنید و چت ربات هوش مصنوعی دیگر در بالا ظاهر نخواهد شد.

پین هوش مصنوعی من را از فید چت اسنپ چت بردارید

چگونه ربات هوش مصنوعی را در اسنپ چت حذف کنیم؟

همانطور که توسط صفحه پشتیبانی اسنپ چت و توییت های رسمی برای کاربران کنجکاو تأیید شده است، برای حذف ربات هوش مصنوعی من از فید چت خود، باید یک اشتراک Snapchat Plus خریداری کنید. اگرچه ربات هوش مصنوعی برای همه کاربران رایگان در دسترس است، اما امکان برداشتن پین یا حذف چت ربات یک ویژگی «دسترسی زودهنگام» است که محدود به کاربران Snapchat+ است.

چرا هوش مصنوعی خود را در اسنپ چت دارم؟

در حال حاضر چندین کاربر اسنپ چت همین سوال را از خود می پرسند. اسنپ چت رسما ربات هوش مصنوعی ChatGPT خود را به صورت رایگان برای همه کاربران عرضه کرده است. پین کردن ربات هوش مصنوعی به بالای فید چت. و خوب، هیچ راهی برای برداشتن یا حذف ربات هوش مصنوعی بدون پرداخت هزینه اشتراک اسنپ چت پلاس وجود ندارد. بنابراین، شما هوش مصنوعی من را در اسنپ چت دارید و فعلاً با آن گیر کرده اید.

منبع
امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×