» رشد و توسعه فردی » ساخت کارت پستال ماه رمضان
ساخت کارت پستال ماه رمضان
رشد و توسعه فردی

ساخت کارت پستال ماه رمضان

اسفند 16, 1402 00

باز هم رفته رفته ماه رمضان از راه رسیده است. این ماه پر از رحمت، بخشش و آمرزش الهی است و در آن مسلمانان به فرصتی بزرگ برای تقویت ایمان، پاکسازی روح و جسم، نزدیک‌تر شدن به خداوند و کمک به نیازمندان دست پیدا می‌کنند.

ماه رمضان، ماه میهمانی خداوند و فرصتی برای بندگان است تا با روزه، نماز، دعا و توبه، خود را برای پذیرایی از این میهمان بزرگ آماده کنند. پایان این ماه با عید سعید فطر جشن گرفته می شود که نمادی از پیروزی بر نفس اماره و ورود به حیات تازه ای با روحی پاک و قلبی مطمئن است.

در این ایام ساخت کارت پستال رمضان یک سنت زیباست که بتواند برای تبریک آغاز ماه مبارک رمضان، آرزوی قبولی روزه و عبادات، تسلیت شبهای قدر و مجدد تبریک عید فطر این ماه مورد استفاده قرار گیرد.

کارت پستال دیجیتال چیست؟

از گذشته کارت پستال ها بعنوان راهی جذاب برای به اشتراک تبریک یا یا حتی تسلیت در قالب یک کارت شناخته میشدند. این کارت های معمولا در مناسبت هایی مثل تولد یا اعیاد بیشترین کاربرد را دارند. کارت پستال الکترونیکی نیز نسخه دیجیتالی کارت پستال معمولی است که از طریق اینترنت و بصورت آنلاین ارسال می شود. مزایای آن نسبت به کارت پستال فیزیکی عبارتند از:

  • ارسال سریع و آنی
  • بدون هزینه و کاملا رایگان
  • امکان افزودن انیمیشن، عکس و موسیقی
  • حفاظت از محیط زیست

کارت پستال فرا رسیدن رمضان

یکی از رسوم محبوب در ایران اعلام شادباش و تبریک ار راه رسیدن ماه مبارک رمضان است. چه نیکوست که بتوانید این تبریک را با کارت پستال خود بر همه دوستان و آشنایان ارسال کنید.

از دست ندید:  نصب کلید کولر آبی

کارت پستال شب‌های قدر

شب های قدر در این ماه، فرصت ارزشمندی برای درک حقایق عمیق هستی و رسیدن به معارف عالی الهی است. قرآن کریم که در این شب ها نازل شده، راهنمای بشریت برای رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی است. در اینجاست که ارسال کارت پستال تسلیت نشان‌دهنده‌ی احترام و ارزش‌گذاری برای این شب‌های مهم در اسلام است. این کارت پستال تسلیت شب قدر می‌تواند نشان‌دهنده‌ی محبت، دعا و همدردی با دیگران باشد.

کارت پستال عید فطر

به نقل نمناک:

“عید سعید فطر از بزرگ ترین و مهم ترین اعیاد اسلامی است. عید فطر اولین روز ماه شوال است که با رؤیت هلال ماه شوال در پایان روز 29 ماه رمضان و یا گذشت 30 روز از اول ماه رمضان، ثابت می شود. در این روز، روزه گرفتن حرام و پرداخت زکات فطره بر مسلمانان واجب است. در کشورهای اسلامی و در ایران عید فطر تعطیل است.”

کارت پستال های عید فطر راهی زیبا برای ابراز احساسات و تبریک گفتن به عزیزان در این عید با شکوه اسلامی هستند. با ارسال یک کارت پستال، می توان شادی و تبریکات خود را به گونه ای ملموس به دیگران انتقال داد.

دیدن طرح‌های آماده کارت پستال‌ ماه رمضان

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×