» تکنولوژی » بهترین سایت و ربات لوگو ساز رایگان
بهترین سایت ساخت لوگو رایگان
تکنولوژی - دیجیتال مارکتینگ

بهترین سایت و ربات لوگو ساز رایگان

اردیبهشت 1, 1402 109

همه ما برندهایی را می‌شناسیم که با دیدن لوگو خاطره آن برند در ذهنمان تداعی می‌شود. در واقع لوگوی هر برند یا سایتی هویت آن است و باید به بهترین شکل ممکن طراحی شود. گاهی اوقات کاربران به تازگی کسب و کاری راه انداخته‌اند و بودجه کافی برای طراحی لوگو با مبلغ چند میلیون تومان ندارند. این باعث می‌شود آن‌ها به ابزارهای رایگان طراحی لوگو فکر کنند! اگر شما نیز به لوگو نیاز دارید اما به هر دلیلی نمی‌خواهید برای آن هزینه‌ای بپردازید، استفاده از ابزارهای رایگان طراحی لوگو بهترین گزینه است. در این مقاله می‌خواهیم بهترین سایت‌های رایگان طراحی لوگو را بررسی و معرفی کنیم تا ببینیم کدام یک از آن‌ها می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد! بنابراین اگر به ابزارهای رایگان طراحی لوگو نیاز دارید، در این مقاله همراه لرن دیلی باشید.

بهترین سایت‌های طراحی لوگو رایگان (ربات لوگو ساز رایگان)

اگر به دنبال بهترین سایت طراحی لوگو رایگان برای طراحی لوگوی حرفه‌ای هستید، سایت‌های طراحی لوگو بهترین گزینه هستند. در واقع سایت‌هایی هستند که ابزارهای مورد نیاز برای طراحی لوگو را در اختیار شما قرار می‌دهند و بدون نیاز به هیچ ابزار گرافیکی دیگری می‌توانید یک لوگوی زیبا و استاندارد داشته باشید. در این ابزارها می‌توانید یک نماد مناسب برای لوگوی خود انتخاب کنید و با وارد کردن نام برند یا سایت خود لوگوی خود را دریافت کنید. سایت‌های زیادی در این زمینه وجود دارد که بسیاری از آن‌ها خدمات رایگان ارائه می‌دهند.

۳ ویژگی برای انتخاب بهترین سایت ساخت لوگو رایگان

اما مسئله اینکه کدام ابزار برای شما مناسب است نیاز به بررسی ابزارها دارد. در واقع بهترین سایت‌های طراحی لوگو هر کدام ویژگی‌ها و ابزارهای متفاوتی در اختیار شما دارند و باید ببینید دقیقا به چه ابزار و امکاناتی نیاز دارید. برای انتخاب بهترین ابزار، باید ۳ ویژگی مهم را در نظر بگیرید:

سهولت استفاده از ابزار: اولین ویژگی ابزار سهولت در استفاده است. در واقع باید بتوانید یک لوگوی زیبا و کاربردی از صفر تا صد را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید.
هزینه استفاده از ابزار: بسیاری از ابزارها خدمات خود را ۱۰۰٪ رایگان ارائه می‌دهند، اما گاهی اوقات برای دانلود لوگو با بهترین کیفیت ممکن باید هزینه پرداخت کنید.
ویژگی‌های سفارشی‌سازی لوگو: برخی از ابزارها به شما امکان سفارشی‌سازی صفر تا صد لوگو را می‌دهند، اما برخی دیگر محدود هستند.
بنابراین باید ببینید با توجه به این ویژگی‌ها بهترین ابزار و سایت رایگان طراحی لوگو برای شما کدام است.

برای انتخاب بهترین ابزار، باید 3 ویژگی مهم را در نظر بگیرید:

سهولت استفاده از ابزار: اولین ویژگی ابزار سهولت در استفاده است. در واقع باید بتوانید یک لوگوی زیبا و کاربردی از صفر تا صد را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید.
هزینه استفاده از ابزار: بسیاری از ابزارها خدمات خود را 100% رایگان ارائه می دهند، اما گاهی اوقات برای دانلود لوگو با بهترین کیفیت ممکن باید هزینه پرداخت کنید.
ویژگی های سفارشی سازی لوگو: برخی از ابزارها به شما امکان سفارشی سازی صفر تا صد لوگو را می دهند، اما برخی دیگر محدود هستند.

معرفی بهترین ربات لوگو ساز رایگان

حالا که می‌دانید با کمک بهترین سایت‌های طراحی لوگو می‌توانید بهترین لوگوها را طراحی کنید، حتما این سوال برای شما پیش آمده که این سایت‌ها کدامند! در این قسمت از مقاله قصد داریم به بررسی ۱۹ تا از بهترین سایت‌های طراحی لوگو و ویژگی‌های هر کدام بپردازیم تا بتوانید از یکی از آن‌ها استفاده کنید که بتواند نیازهای خود را برطرف کند. این سایت‌ها عبارتند از:

1. لوگو ساز آنلاین Online Logo Maker

یکی دیگر از بهترین سایت‌های رایگان طراحی لوگو، Online Logo Maker است. با کمک این ابزار می‌توانید لوگوی مورد نظر خود را طراحی کنید. همچنین این سایت هزاران فونت مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد و به شما امکان آپلود و استفاده از وکتورهای مختلف را می‌دهد. نسخه پرمیوم و تجاری این ابزار دارای امکانات بیشتری است و امکان دانلود لوگوهای باکیفیت را به شما می‌دهد.

از دست ندید:  تبلیغات YouTube به زودی حذف می‌شوند

Online Logo Maker

2. وب سایت LogoMakr

اگر می‌خواهید لوگوی کسب و کار خود را از ابتدا طراحی کنید، LogoMakr یکی از بهترین سایت‌های طراحی لوگو است. به کمک این ابزار می‌توانید اجزای مختلف را در کنار هم قرار دهید و با وارد کردن نام کسب و کار خود یک لوگوی حرفه‌ای و زیبا داشته باشید. البته دانلود نسخه با کیفیت لوگوی طراحی شده پولی است و باید ۱۹ دلار بپردازید اما نسخه با کیفیت متوسط نیز برای یک کسب و کار کافی است.

LogoMakr

3. وب سایت Canva

یکی دیگر از بهترین سایت‌های طراحی لوگو که اخیرا رایگان شده است Canva است. این وب سایت فایل‌های گرافیکی آماده را ارائه می‌دهد. این سایت دارای بخش طراحی لوگو می‌باشد و شما می‌توانید انواع لوگوهای رایگان و پولی را در این قسمت مشاهده کنید، در نهایت آن‌ها را مطابق میل خود شخصی‌سازی کنید. یکی از مزایای خوب این سایت امکان آپلود وکتورهای مورد نظر است. به طوری که می‌توانید یک لوگو را با وکتورهای مورد نظر شخصی‌سازی کنید.

Canva

4. سایت Free Logo Design

یکی از سایت‌های ساخت لوگو سایت Free Logo Design است. روش کار با این سایت به این صورت است که نام کسب و کار خود را وارد می‌کنید، سپس سایت دسته‌بندی‌های مختلفی از لوگوها را به شما نشان می‌دهد که هر کدام شامل هزاران لوگوی مرتبط هستند. همچنین می‌توانید تغییراتی در لوگوی انتخابی ایجاد کرده و در نهایت آن را دانلود کنید. البته دانلود لوگوهای این سایت با کیفیت متوسط رایگان است، اگر بخواهید آن را با کیفیت بسیار بالا دانلود کنید باید ۵۹ دلار بپردازید.

Free Logo Design

سایر وبسایت های ربات لوگو ساز رایگان:

5. وب سایت Logaster

یکی دیگر از بهترین سایت‌های رایگان طراحی لوگو Logaster است. این ابزار لوگوهای زیبایی را در اختیار شما قرار می‌دهد، اما اجازه سفارشی‌سازی را به شما نمی‌دهد. این لوگوساز رایگان دارای نسخه فارسی نیز می‌باشد که می‌توانید به صورت رایگان از آن برای طراحی لوگو استفاده کنید.

6.  لوگو ساز رایگان tailor brands

یکی دیگر از سایت‌های سازنده لوگو Tailor Brands Free Logo Maker است. روش کار با این سایت به این صورت است که پس از ورود به سایت از شما سوالاتی در مورد کسب و کارتان پرسیده می‌شود. در نهایت لوگوی مناسب به شما تحویل داده می‌شود. البته این لوگوی نهایی نیست. این سایت ابزارهایی را برای ویرایش مطابق با سلیقه شما در اختیار شما قرار می‌دهد. پس از اعمال تغییرات می‌توانید لوگوی خود را به صورت رایگان و با کیفیت بالا دانلود کنید.

7. لوگو ساز آنلاین Graphic Springs

یکی دیگر از سایت‌های معروف طراحی لوگو Graphic Springs است. با کمک این ابزار می‌توانید یک لوگوی مناسب با توجه به نام کسب و کار خود طراحی کنید. پس از ورود، این سایت از شما نام کسب و کارتان را می‌خواهد و سپس باید یکی از دسته‌بندی‌های پیشنهادی را انتخاب کنید. یکی از مواردی که باید در نظر بگیرید این است که فرآیند طراحی لوگو رایگان است و اگر می‌خواهید آن را دانلود کنید باید ۱۹.۹۰ دلار بپردازید. با در نظر گرفتن این موضوع، ما وب سایت‌های دیگر را توصیه می‌کنیم.

8. وب سایت Logo Type Maker

لوگوتایپ یکی از محبوب‌ترین انواع لوگو است. این نوع لوگوها بر اساس کلمات طراحی می‌شوند. در واقع شما نام کسب و کار خود را وارد می‌کنید و این سایت سازنده لوگو خارجی یک لوگوی حرفه‌ای با نام کسب و کار شما در اختیار شما قرار می‌دهد. یکی از مزایای این سایت این است که در صورت دریافت نسخه تجاری به شما امکان دانلود لوگو با فرمت svg را می‌دهد که بالاترین کیفیت است. البته می‌توانید لوگوها را با فرمت PNG و JPG در نسخه رایگان نیز دانلود کنید.

9. لوگو ساز آنلاین shopify(Hatchful)

یکی دیگر از بهترین سایت های طراحی لوگو که زیرمجموعه شرکت Shopify بوده است، سایت Hatchful است. در این سایت شما می‌توانید با چند کلیک ساده بهترین لوگو را بسازید و البته این سایت برای افراد مبتدی، بسیار مناسب است. دلیل آن هم این است که رابط کاربری آن بسیار جذاب و ساده طراحی شده است تا هر کسی از آن استفاده کند. در این سایت ابتدایی موضوع و حوزه خود را مشخص می‌کنید، سپس بخش گرافیکی آن را انتخاب می‌کنید، نام سایت را وارد می‌کنید و در نهایت، لوگوی موردنظر را از صدها طرح پیشنهادی دانلود می‌کنید. هزینه از این ابزار رایگان است و تنها بابت برخی از طرح‌ها باید پرداخت کنید.

به روز رسانی در 1402/07/28

5/5 - (9 امتیاز)

تعداد دیدگاهها: 9

 1. مهرداد

  عالی

 2. سارا

  ممنون از معرفیتون

  • amir

   تشکر از نگاهتون

 3. امیرعلی

  سایت Logo Type Maker خیلی خفنه

 4. وحید

  ممنون از معرفیتون

  • amir

   🙏🙏

 5. nazanin

  وب سایت Canva من اینو رفتم جواب بوده

  • amir

   دقیقا کار باهاش اسونه

 6. mehrzad

  👌👌👌👌👌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×