» اخبار داغ » بخش نظرات اینستاگرام به زودی از نظرسنجی پشتیبانی خواهد کرد
بخش نظرات اینستاگرام به زودی از نظرسنجی پشتیبانی خواهد کرد
اخبار داغ - برنامه و اپلیکیشن

بخش نظرات اینستاگرام به زودی از نظرسنجی پشتیبانی خواهد کرد

مهر 28, 1402 40

اینستاگرام در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن ویژگی جدیدی برای بخش نظرات است که می‌تواند به افراد کمک کند تا تعامل بیشتری با محتوای خود داشته باشند.  قابلیت ایجاد نظرسنجی در نظرات اکنون در حال آزمایش است و به زودی برای همه در دسترس خواهد بود. به جزئیات زیر نگاهی بیندازید.

نظرسنجی در نظرات اینستاگرام در حال آزمایش است

آدام موسری از اینستاگرام از طریق کانال پخش خود فاش کرد که اینستاگرام در حال آزمایش نظرسنجی در نظرات با تعداد کمی از کاربران است. این برای نظرات پست‌ها و حلقه‌ها قابل اجرا خواهد بود.

امکان ایجاد نظرسنجی در نظرات می‌تواند به افراد، به‌ویژه سازندگان، کمک کند تا با فالوورهای خود تعامل بهتری داشته باشند و دیدگاه آن‌ها را نسبت به نوع محتوایی که می‌خواهند ببینند به دست آورند. در مجموع، این می‌تواند در جلب توجه بیشتر مردم مفید باشد.

اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط Mosseri نشان می‌دهد که مردم می‌توانند تعداد آرا را در گزینه‌های داده شده مشاهده کنند تا ببینند کدام یک برنده شده است.  اگرچه، ما نمی‌دانیم که تا چه مدت نظرسنجی در نظرات وجود خواهد داشت.  هنگامی که این ویژگی برای همه عرضه شد، جزئیات مناسب باید منتشر شود و این باید به زودی اتفاق بیفتد.

اینستاگرام در حال حاضر امکان ایجاد نظرسنجی در استوری‌ها را از طریق استیکر اختصاصی دارد، که این نیز راهی برای تعاملی‌تر و سرگرم کننده‌تر استوری‌ها است.  به نظر می‌رسد که پلتفرم رسانه‌های اجتماعی متعلق به متا قصد دارد بخش نظرات را در این پلتفرم به همین منظور اصلاح کند.  برای یادآوری، اخیراً شاهد معرفی قابلیت پاسخ دادن به نظرات از طریق GIF بودیم.

از دست ندید:  ایلان ماسک رقیب ChatGPT را معرفی کرد

باید ببینیم که توانایی ایجاد نظرسنجی در نظرات چگونه توسط مردم دریافت خواهد شد و آیا این ویژگی باقی خواهد ماند یا خیر.

آیا فکر می‌کنید نظرسنجی در نظرات مفید و سرگرم کننده خواهد بود؟ در قسمت نظرات پایین لرن دیلی را آگاه کنید.

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×