» تکنولوژی » کسب درامد از همستر تلگرام در مرورگر کامپیوتر
تکنولوژی

کسب درامد از همستر تلگرام در مرورگر کامپیوتر

تیر 3, 1403 10

اگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که در مسیر کسب درامد از همستر تلگرام قرار گرفته اید و مایلید تا با انجام ماموریت های ارائه شده توسط این ایردراپ در هر ساعتی از شبانه روز درامد کسب کرده و دیگر نگران خرابی قطعات موبایل خود نباشید در ادامه با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چطور همستر تلگرام را بر روی مرورگر کامپیوتر یا لپتاپ خود بالا اورده پس از آن از طریق مرورگر ماموریت های همستر را انجام دهید.

وارد نسخه وب تلگرام خود شوید

در ابتدا لازم است تا وارد اکانت تلگرام خود از طریق نسخه وب تلگرام شوید. برای این منظور میبایست از طریق لینک زیر به تلگرام خود وارد شوید.

https://web.telegram.org/

وارد ربات همستر تلگرام شوید

پس از اینکه به اکانت وب تلگرام خود وارد شدید لازم است تا از طریق لینک زیر در نسخه وب تلگرام به ربات همستر تلگرام خود وارد شوید.

https://t.me/hamster_kombat_bot

از صفحه اینسپکت بگیرید

پس از ورود به ربات همستر میبایست بر روی صفحه کلیک راست کرده و گزینه inspect را زده و یا از روی کیبرد دکمه اف 12 را فشار دهید تا پنجره ای مشابه تصویر زیر برای شما باز شود سپس به بخش اپلیکیشن رفته و ربات همستر را play کنید.

در بخش سوم که در تصویر مشخص شده است کلیک راست کرده و copy value را بزنید. کد کپی شده را در بخش json سایت زیر وارد کرده و گزینه “web” را با”android” تعویض کنید.

از دست ندید:  تست مقاومت S23 Ultra

https://www.convertsimple.com/convert-json-to-query-string/

سپس از سمت راست پایین گزینه copy to clipboard را بزنید.

سایت همستر کومبت را باز کنید

در این بخش لازم است تا وب سایت مربوط به همستر تلگرام را به صورت زیر باز کنید اما اینتر نزنید.

#https://hamsterkombat.io/clicker

حال پس از # کافی است تا کدی که در مرحله قبلی کپی کرده اید را درج کنید و سپس اینتر بزنید تا همستر تلگرام شما در نسخه مرورگر برای شما باز شود.

در سفرهای تفریحی هم از همستر کسب درامد کنید

با انجام این کارها فرصت آنها خواهید داشت تا با همراه داشتن یک لپتاپ در زمان هایی که با تورهای گردشگری به سفر می روید نیز از همستر تلگرام کسب درامد کنید و دیگر نگران آسیب دیدن قطعات موبایل خود نباشید. همچنین میتوانید با نصب نرم افزار تکرار حرکات موس، سکه های بیشتری را کسب کنید و دیگر حتی از موس سیستم خود نیز برای کسب ارز دیجیتال همستر استفاده نکنید.

منبع: ابراهیم حنفی

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×