» سبک زندگی » دکوراسیون منزل با فرش طوسی
دکوراسیون منزل با فرش طوسی
سبک زندگی

دکوراسیون منزل با فرش طوسی

فروردین 23, 1402 42

خاکستری در چند سال اخیر بسیار محبوب شده است، به خصوص در طراحی اتاق نشیمن. بسیاری از مردم به دنبال دیوارهای خاکستری و دکور هستند تا ایجاد یک فضای آرام را آسان‌تر کنند. به علاوه، خاکستری با همه چیز هماهنگ می‌شود، بنابراین مبلمان شما همیشه متناسب با فضای شما خواهد بود.

جذابیت ایده‌های اتاق نشیمن خاکستری این است که می‌توانید انتخابی جسورانه داشته باشید، اما باز هم فضای داخلی آرامش‌بخش، خنثی ایجاد کنید و از مبلمان و دکور دیگرتان دوری نکنید. در این مقاله از لرن دیلی در رابطه با دکوراسیون منزل با فرش طوسی برای شما صحبت خواهیم کرد.

استفاده از رنگ خاکستری در اتاق نشیمن بهترین راه برای اطمینان از اینکه استایل شما هرگز با کف یا دیوارهای شما تضاد ندارد. اگر زیاد جابجا می‌شوید و خانه خود را تغییر میدهید این یک راه حل ایده آل است. در اینجا، چیدمان نشیمنگاهی را به رنگ خاکستری می‌بینیم، از پوف بافتی گرفته تا مبل مدرن، بالش و پتو.

دکوراسیون منزل مدرن با فرش طوسی

این اتاق نشیمن دوست‌داشتنی دارای یک فرش خاکستری و سفید طرح‌دار است که بافت و جذابیت بصری را به فضا می‌افزاید. موضوع با کاناپه ادامه می‌یابد، چیزی که از پتوی پرتابی می‌بینیم، تا آثار هنری روی مانتو. ما عاشق این هستیم که چگونه دانه‌های چوبی موجود در میز و صندلی کنسول، فضا را گرم می‌کند و به آن کمک می‌کند تا با کف سبک کاج کار کند و در عین حال طعم مدرن اواسط قرن را به آن اضافه کند.

ترکیب رنگ خاکستری و خاکی

با یک دیوار برجسته زغالی برای ایجاد کنتراست روحی در این اتاق نشیمن، طیف خاکستری یک انتخاب طبیعی به نظر می‌رسند. ما عاشق قالیچه‌های مصنوعی درخشان هستیم که بدون نیاز به توجه، شکل و بافت جذابی به فضا می‌بخشد. زیبایی‌شناسی خاکستری با چیدمان صندلی و بالش روی کاناپه ادامه می‌یابد. علاوه بر این، سایه‌های خاکی برنزه و بژ به خوبی با خاکستری هماهنگ می‌شوند و گرمای بصری را برای جذاب‌تر کردن منطقه می‌افزایند.

دکوراسیون هنری منزل با فرش طوسی

آیا نمی‌توانید دکوراسیون هنری کافی داشته باشید؟ بگذار بدرخشد! اتاق نشیمن خود را با هنرمندانه در ذهن خود تزئین کنید، از فرش گرفته تا مبلمان خود، با همه چیز. هر قطعه دکوری یک هدف زیباشناختی را دنبال می‌کند، از میز انتهایی و صندلی برجسته گرفته تا گلدان و نقاشی‌هایی که به دیوار تکیه داده‌اند. و به نظر می‌رسد این فرش با طراحی ساده و در عین حال جذاب مراکشی و تکمیل کننده رنگ‌آمیزی مناسب است.

ایجاد روحیه آرامش بخش با فرش طوسی

فضاهای روشن و آرامش بخش به خوبی با خاکستری کار می‌کنند و این اتاق نشیمن نیز از این قاعده مستثنی نیست. توجه داشته باشید که چگونه این طراحی اتاق نشیمن خاکستری از رنگ‌های مختلف خاکستری در بالش‌های برجسته، پتو و فرش استفاده می‌کند. این رویکرد نه تنها زیبایی چشم نوازی ایجاد می‌کند، بلکه خرید را آسان‌تر می‌کند! به دنبال طیف‌هایی در سایه‌های خاکستری باشید که دوست دارید و همه آن‌ها را با یک پالت رنگی منسجم کنار هم بیاورید. و اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، سعی کنید یک فرش خاکستری پیدا کنید و سایه‌های مختلفی را از طرح آن بیرون بکشید.

ترکیب فرش طوسی با وسایل بافتنی

از فرش زیبا بافته شده تا بالش‌های هیجان‌انگیز و پوف طرح دار، این اتاق یک پناهگاه بافتنی است. ما عاشق منگوله‌های تزئینی و الگوی بافت روی فرش خاکستری هستیم که هر دو به این اتاق نشیمن عمق و بعد می‌بخشند. تم خاکستری با کاناپه و بالش‌های پرتابی ادامه می‌یابد، در حالی که بقیه اتاق با سایه‌های سفید، سیاه، قهوه ای، قهوه‌ای و سبز بازی می‌کند. سعی کنید یک پالت رنگ خنثی خاکی انتخاب کنید و با پیدا کردن دکوراسیون اتاق نشیمن خاکستری که مناسب آن است، لذت ببرید.

از دست ندید:  ارتفاع استاندارد میز ناهار خوری

این اتاق نشیمن تقریباً برای هر چیزی که بالاتر از ارتفاع کف است، به یک پالت رنگ خاکی متکی است. کاناپه قهوه‌ای، آثار هنری خاکی، صندلی گهواره‌ای حصیری و نور آویز قهوه‌ای رنگ همگی از رنگ‌های مشابه پیروی می‌کنند. اما فرش خاکستری طرح‌دار روی زمین همه چیز را ثابت می‌کند و رنگی آرام و زمین‌گیر می‌افزاید که به خوبی با پالت موجود هماهنگ می‌شود. بنابراین اگر اتاق نشیمن دارید که می‌تواند از زمین شدن کمی بهره‌مند شود، یک فرش خاکستری در مرکز قسمت نشیمن باید این کار را انجام دهد.

ترکیب خاکستری و بژ در دکوراسیون خونه با فرش طوسی

اگر به دنبال ایده‌های خاکستری دیوار اتاق نشیمن هستید، فکر می‌کنیم این طرح را دوست خواهید داشت. این اتاق مملو از رنگ‌های خنثی زیبا با چوب خاکستری رنگ در پشت مبل و یک دیوار خاکستری عمیق در پشت آن است. رنگ‌های طلایی، سبز و بژ که در بقیه دکورها یافت می‌شوند، رنگ و شخصیت را به پالت اضافه می‌کنند بدون اینکه از جذابیت ظریف ایجاد شده توسط خاکستری‌ها کم کنند. اگر می‌خواهید پالت خاکستری خود را زیبا کنید، پارچه‌های مخملی را انتخاب کنید و طیف‌های طلایی متالیک را به آن اضافه کنید.

این اتاق نشیمن با دیوارهای سفید روشن، کفپوش چوبی و یک شومینه کوچک جذاب، محیطی عالی برای لهجه‌های ملایم خاکستری است. فرش منطقه از رنگ‌های خنثی خاکستری ترکیب شده با خاکستری استفاده می‌کند و پس‌زمینه زمین‌بندی ایده‌آلی را برای این قسمت نشیمن ایجاد می‌کند. و صندلی با طیف خاکستری دوز خنثی و محکم بودن را اضافه می‌کند. توجه داشته باشید که چگونه آثار هنری روی دیوار زیبایی ملایم و گرمی به فضا می‌بخشد که باعث می‌شود فضا جذاب‌تر شود.

این اتاق نشیمن کوچک احساس راحتی می‌کند بدون اینکه تنگ به نظر برسد. پالت روشن سفید، کرم، خاکستری، قهوه‌ای و سبز به ایجاد این جذابیت مدرن و جادار کمک می‌کند. اما فرش گرد در مرکز قسمت نشیمن چیزی است که آن را به خانه هدایت می‌کند. فرش‌های گرد برای بزرگتر نشان دادن اتاق‌های کوچک به خوبی کار می‌کنند. این اثر توسط لبه‌های گرد ایجاد می‌شود که توهم فضای اضافی کف را ایجاد می‌کند. اگر با متراژ محدود کار می‌کنید، سعی کنید یک فرش خاکستری گرد به اتاق نشیمن خود اضافه کنید تا جلوه‌ای مشابه داشته باشد.

دکوراسیون فضای آرامش بخش با فرش طوسی

این اتاق نشیمن آرامش‌بخش از یک پالت رنگ خنثی خاکی استفاده می‌کند که با جزئیات پیچیده روی فرش منطقه جان می‌گیرد. فرش‌های خاکستری چاپ شده مانند این به خوبی برای مدرن کردن فضا و عمق بخشیدن به پالت رنگ کار می‌کنند. در این اتاق نشیمن خاکستری دنج، رنگ‌های عاج، قهوه ای، خاکستری و سبز رنگ‌های اصلی هستند که حال و هوای آرامش بخشی را ایجاد می‌کنند. سعی کنید از یک پالت رنگ مشابه استفاده کنید تا ظاهری را ایجاد کنید که در هر جایی، مهم نیست که کجا حرکت می‌کنید، مناسب باشد.

خاکستری به تقویت طرح‌های جذاب و هماهنگی پالت‌های رنگی کمک می‌کند و زیبایی مدرن و هدفمندی به آن‌ها می‌بخشد. در اینجا صندلی و گلدان خاکستری جامد با رنگ‌های موجود در فرش طرح دار کار می‌کند. ما دوست داریم که چگونه آثار هنری روی دیوار دارای بلوک‌های خاکستری هستند و اتاق را به هم نزدیک می‌کنند. اگر آثار هنری دارید که دوست دارید، سعی کنید از پالت آن برای تزئین بقیه اتاق نشیمن خود برای طراحی منسجم استفاده کنید.

پالت رنگ برای این اتاق نشیمن از الهام طبیعی با لمس خاکستری برای مدرن کردن ظاهر استفاده می‌کند. قهوه ای، عاج، سبز و آبی را می‌توان در سراسر فضا یافت که با لهجه‌های خاکستری تقویت شده است. اگر به زیبایی طبیعی علاقه دارید، این یک پالت عالی است. بالش‌های پرتابی در سراسر اتاق، رنگ‌بندی کلی را بدون تحت تأثیر قرار دادن طراحی به نمایش می‌گذارند. در این اتاق نشیمن، کفپوش خاکستری و این فرش پر جنب و جوش را نیز می‌بینیم که دلیل عالی دیگری برای اضافه کردن رنگ خاکستری به بقیه دکوراسیون اتاق نشیمن شماست.

5/5 - (1 امتیاز)

تعداد دیدگاهها: 2

  1. هانیه

    چه ترکیب رنگی های قشنگی رو گذاشتید برای ایده

    • amirreza

      ممنون از نظرتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×