» کسب و کار » تمرین با معلم خصوصی زبان بهتر است یا حضور در کلاس جمعی؟
تمرین با معلم خصوصی زبان بهتر است یا حضور در کلاس جمعی؟
کسب و کار

تمرین با معلم خصوصی زبان بهتر است یا حضور در کلاس جمعی؟

تیر 6, 1403 10

اگر به فکر یادگیری زبان هستید، یکی از انتخاب های مهم این است که تصمیم بگیرید که در کلاس های خصوصی شرکت کنید یا کلاس های گروهی؟

همانطور که می دانید کلاس های گروهی با تعدادی زبان آموز و در محیط آموزشگاه و یا به صورت آنلاین برگزار می شود در حالی که کلاس های خصوصی زبان علاوه بر اینکه در آموزشگاه و به صورت آنلاین برگزار می شود به صورت تدریس خصوصی در منزل و محیط کار نیز امکان برگزاری آن وجود دارد. آموزشگاه زبان دهخدا شرایطی را فراهم کرده است تا زبان آموزان بتوانند متناسب با آنچه که می خواهند در کلاس های گروهی و خصوصی زبان چه به صورت آنلاین و چه حضوری شرکت کنند و به هدف خود از یادگیری زبان برسند.

انتخاب روش مناسب برای یادگیری زبان

انتخاب روش مناسب یادگیری زبان نیازمند توجه دقیق به سبک یادگیری، اهداف، منابع و ترجیحات شخصی شما است. بنابراین ابتدا شما باید اهداف خود از یادگیری زبان را مشخص کنید و بعد از آن سبك يادگيري خود را شناسايي كنيد، شناخت سبك يادگيري مي تواند به شما كمك كند تا روشي را انتخاب كنيد كه با نقاط قوت شما همسو باشد.

پس از مشخص کردن هدف و سبک یادگیری باید، انگیزه خود را ارزیابی کنید. روش های مختلف می توانند از نظر مشارکت و انگیزه متفاوت باشند. بنابراین شما باید روشی را انتخاب کنید که علاقه و انگیزه را در شما ایجاد و حفظ کند تا به هدف خود از یادگیری دست پیدا کنید.

موسسه زبان دهخدا با کمک اساتید تحصیل کرده و باتجربه و ارائه آخرین متد های آموزشی در کلاس های تدریس خصوصی زبان به شما کمک می کند تا در رسیدن به اهداف خود از یادگیری زبان دست پیدا کنید و زبان دلخواه‌تان را اصولی و دقیق یاد بگیرید.

مزایای تدریس خصوصی زبان چیست؟

کلاس های خصوصی زبان بیشتر مناسب افرادی است که می خواهند زبان را در زمان محدودتری برای پیشرفت شغلی و یا مهاجرت یاد بگیرند و یا حتی می خواهند یکی از چهار مهارت زبانی خود را که در آن ضعیف هستند تقویت کنند.

هنگامی که در یک کلاس تدریس خصوصی شرکت می کنید، برنامه درسی مخصوص و توجه شخص دریافت می کنید که علایق و خواسته های شما را برآورده می کند و مستقیماً مهارت های زبانی را که در آن ضعیف تر هستید را مورد هدف قرار می دهد. این امر به ویژه اگر برای هدف خاصی مطالعه می کنید، مانند آزمون های بین المللی یا مصاحبه بسیار ارزشمند است.

دریافت بازخورد هدفمند از مزایای مهم تدریس خصوصی زبان است، اگر مهارت های نوشتاری شما ضعیف باشد، با حضور در کلاس های خصوصی زبان، معلم به این موضوع توجه بیشتری می کند و بازخورد های مفیدی را به شما ارائه می دهد و به شما کمک می کند تا در مهارت نوشتاری خود پیشرفت کنید.

از دست ندید:  بهترین بروکر ها برای ترید ارز دیجیتال

وجود اساتید باتجربه و تحصیل کرده در کلاس های خصوصی زبان انگیزه یادگیری را در زبان آموز افزایش می دهد. معلم خصوصی زبان با توجه به ویژگی های فردی زبان آموزان خود می تواند با آن ها ارتباط برقرار کند و آن ها را در یادگیری زبان دلخواهشان کمک کند.

با توجه شخصی و بازخورد هدفمند، شما می توانید اعتماد بیشتری نسبت به مهارت های زبانی خود کسب کنید. دوره های یادگیری زبان با آموزش خصوصی محیطی امن و حمایتی را برای زبان آموزان فراهم می کند تا مهارت های زبانی خود را تمرین کرده و بهبود بخشند.

امکان پیشرفت سریع تر در کلاس های خصوصی برای شما بیشتر از کلاس های گروهی است و می توانید برنامه درسی انعطاف پذیرتری داشته باشید و بین زندگی کاری و تحصیلی خود و یادگیری زبان تعادل برقرار کنید.

مزایای کلاس های گروهی زبان چیست؟

کلاس های گروهی مزایای زیادی را برای زبان آموزانی که به دنبال بهبود زبان خود هستند ارائه می دهد. در کلاس های گروهی زبان با وجود تعداد زیادی از زبان آموزان، باعث می شود تا گزینه های مکالمه، فعالیت ها و بازی ها به طور چشمگیری گسترش می یابد، زیرا تعامل بین زبان آموزان برقرار می شود.

در کلاس های گروهی شما از دیدگاه زبان آموزان دیگر می توانید با چالش ها یادگیری رو به رو شوید و همچنین از اشتباهات یکدیگر یاد بگیرید. به عنوان مثال، شاید زبان آموز دیگری راه خوبی برای به خاطر سپردن چیزی که شما نیز در مورد آن به کمک نیاز دارید، پیدا کرده باشد و شما با استفاده از آن راه بتوانید مشکل خود را حل کنید.

یکی دیگر از ملاحظات هنگام تعیین نوع کلاسی که باید انتخاب شود، قیمت است. کلاس های گروهی زبان، هزینه کمتری نسبت به کلاس های خصوصی دارند، بنابراین اگر قیمت عاملی موثر در تصمیم گیری شما باشد، کلاس گروهی انتخاب مقرون به صرفه تری خواهد بود.

مقایسه کلاس خصوصی و گروهی زبان

در مقایسه کلاس های تدریس خصوصی زبان از کلاس های گروهی همانطور که گفتیم مهم ترین عامل هزینه است. شما باید مد نظر داشته باشید که کلاس های خصوصی زبان گران تر از کلاس های گروهی هستند.

در کلاس های تدریس خصوصی زبان یادگیری متناسب با سرعت یادگیری زبان آموز است اما در کلاس های گروهی یادگیری براساس سرعت یادگیری زبان آموز نیست و ممکن است خیلی سریع و یا خیلی آهسته پیش رود.

یکی دیگر از تفاوت های کلاس خصوصی و گروهی است است که، زمان کلاس های خصوصی براساس شرایط زبان آموز تعیین می شود اما زمان کلاس های گروهی قابل تغییر نیست.

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×