» اخبار داغ » قابلیت گذاشتن تصاویر متحرک گیف در کامنت‌ها به اینستاگرام آمد
قابلیت گذاشتن تصاویر متحرک گیف در کامنت‌ها به اینستاگرام آمد
اخبار داغ

قابلیت گذاشتن تصاویر متحرک گیف در کامنت‌ها به اینستاگرام آمد

خرداد 7, 1402 00

به گفته لرن دیلی کامنت گذاشتن با تصاویر متحرک یا گیف و اضافه شدن لیریکس یا متن ترانه‌ها به ریلز، دو مورد از امکانات جدید اینستاگرام هستند که در دسترس کاربران قرار می‌گیرند.

♦️پس از مدت‌ها انتظار، سرانجام امکان واکنش نشان دادن به پست‌های اینستاگرام با گیف فراهم شد. مدیر اینستاگرام «آدام موسری» این خبر را در یک گپ و گفت که اخیرا از طریق کانال اینستاگرام با رئیس خود، مارک زاکربرگ داشت، اعلام  کرد.

▪️این قابلیت به شما امکان می‌دهد که زیر یک پست اینستاگرامی، با GIF کامنت بگذارید. همچنین می‌توانید برای ریپلای زدن به کامنت‌های دیگر هم از تصاویر متحرک Giphy استفاده کنید.

💢موسری از تست یک قابلیت دیگر هم خبر داد: اضافه شدن متن ترانه‌ها به ویدیوهای ریلز!

🔰به‌نظر می‌رسد این قابلیت، بر پایه استیکر اتو-کپشن استوار باشد که Meta در سال 2021 برای استوری‌ها ارائه کرده بود. ظاهرا یک تایم‌لاین هم در پایین صفحه برای سینک کردن بهتر متن ترانه با آهنگ وجود خواهد داشت.

استفاده از GIF در بخش نظرات اینستاگرام

اگر مانند تصویر بالا گزینه GIF را در کنار کادر کامنت در اینستاگرام خود نمی بینید، احتمالاً این ویژگی در دسترس شما نیست، اما به زودی شاهد در دسترس بودن آن خواهیم بود. البته این قابلیت در حال حاضر در زمینه واکنش به استوری‌ها فعال شده است. همچنین به نظر می رسد هدف اینستاگرام از ارائه این قابلیت، نشاط بیشتر کاربران در زمینه کامنت‌های اینستاگرام است.

با لمس آیکون GIF تعدادی تصویر متحرک از پیش تعریف شده و نوار جستجو برای شما نمایش داده می‌شود. در نوار جستجو امکان جستجوی کلمه کلیدی برای یافتن یک GIF خاص وجود دارد. از طرفی امکان انتخاب یکی از گیف‌های پیشنهادی به راحتی وجود دارد.

امتیاز دهید post
از دست ندید:  واتس اپ به زودی امکان قفل کردن چت های فردی را می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×