» اخبار داغ » اینتل قصد دارد سری Core i را به Core Ultra تغییر دهد
اینتل قصد دارد سری Core i را به Core Ultra تغییر دهد
اخبار داغ

اینتل قصد دارد سری Core i را به Core Ultra تغییر دهد

اردیبهشت 29, 1402 20

طبق گزارش‌ها، اینتل در حال تغییر نام کل سری پردازنده‌های خود است. پردازنده‌های نسل چهاردهم اینتل (Meteor Lake) نام‌گذاری جدیدی خواهند داشت. همراه لرن دیلی باشید.

با پردازنده‌های Core i اینتل خداحافظی کنید؟

Team Blue می‌تواند با عرضه پردازنده‌های Meteor Lake نسل چهاردهم اینتل، «i» را در پردازنده‌های نمادین سری Core i کنار بگذارد.  جانشین‌های پردازنده‌های نسل سیزدهم نسل کنونی Raptor Lake ممکن است دیگر اینتل Core i۳، Core i۵، Core i۷ و غیره نامیده نشوند. طبق آخرین فاش‌شده‌ها، اینتل ممکن است «i» را با «Ultra» در نام جایگزین کند.

یک CPU آینده اینتل به نام «Core Ultra ۵ ۱۰۰۳H» در پایگاه داده بنچمارک Ashes of the Singularity مشاهده شد.  با این حال، معیار خاص از آن زمان حذف شده است.  در حالی که ما اطلاعات زیادی در مورد قابلیت‌های عملکرد Intel Core Ultra ۵ ۱۰۰۳H نداریم، بنچمارک فاش شده نشان می‌دهد که دارای ۱۸ هسته فیزیکی و ۱۸ هسته منطقی است.  ممکن است که Hyperthreading برای اجرای معیار غیرفعال شده باشد.

در حالی که این شرکت هنوز تغییر نام تجاری پردازنده‌های خود را تایید یا تکذیب نکرده است، مدیر ارتباطات جهانی اینتل برنامه‌هایی را برای تغییر نام تجاری با عرضه پردازنده‌های Meteor Lake نسل چهاردهم در توییتی فاش کرده است.

اینتل برند Core i را برای سیزده نسل از CPU‌های خود دنبال کرده است. تغییر نام تجاری پردازنده‌های نمادین آن مایه تعجب است.  نظر شما در مورد برند جدید CPU اینتل برای تراشه‌های Meteor Lake چیست؟  آیا جهشی عظیم در عملکرد به همراه خواهد داشت؟ نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

امتیاز دهید post
از دست ندید:  اعلام رسمی زمان ثبت نام لاتاری 2025

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×