» دیجیتال مارکتینگ » بهترین افزونه‌های هوش مصنوعی برای کروم
بهترین افزونه‌های هوش مصنوعی برای کروم
دیجیتال مارکتینگ

بهترین افزونه‌های هوش مصنوعی برای کروم

مهر 13, 1402 40

از آنجایی که Google Chrome تقریباً در میان مرورگرهای مختلف در سراسر جهان سرمایه‌دار است، باید با آن کار کنید تا وظایف و کارهای خود را انجام دهید. به منظور بهبود کارایی و تعادل زمان خود بین کار و زندگی، بهتر است بدانید که افزونه‌های هوش مصنوعی متنوعی در برنامه‌های افزودنی گوگل کروم دخیل هستند.

اگر می‌خواهید تجربه استفاده خود را با بهره‌گیری از انجام کارهای تکراری خودکار، ساده‌سازی رویه‌های کاری و جستجوی راه‌حل‌های هوشمند برای کارهای تجاری خود افزایش دهید، این وبلاگ از لرن دیلی بهترین افزونه‌های هوش مصنوعی برای کروم را که می‌توانید انتخاب کنید به تفصیل به شما می‌گوید.

بیایید اکنون بهترین افزونه‌های هوش مصنوعی موجود در افزونه‌های کروم را بشناسیم!

برترین افزونه‌های هوش مصنوعی برای گوگل کروم

ChatGpt

همانطور که همه ما می‌دانیم، ChatGPT به یک روند در دنیای امروز تبدیل شده است.  برای استفاده بهینه از این افزونه کروم ChatGPT، ابزارهایی برای گسترش عملکرد این افزونه کروم وجود دارد.

یکی از پسوندهای چت gpt chrome WebChatGPT است. این افزونه Chrome می‌تواند به شما کمک کند از ChatGPT برای دریافت جدیدترین اطلاعات استفاده کنید.  حتی پایگاه دانش این افزونه کروم به سال ۲۰۲۱ محدود شده است، می‌توانید این محدودیت را بشکنید و اطلاعات را با WebChatGPT به روز کنید.

یکی دیگر از افزونه‌های گوگل ChatGPT Writer است ، این یکی از بهترین افزونه‌های کروم است که بر ایمیل‌ها و نوشتن پیام‌ها در انواع وب‌سایت‌ها تأکید دارد.  روند عملیات برای افزودن این افزونه کروم بسیار آسان است. فقط وارد OpenAI شوید و روی آن کلیک کنید، سپس روی نوع متن پیام‌ها یا ایمیل‌هایی که می‌خواهید ضربه بزنید.

مرلین نیز یکی از افزونه‌های فروشگاه کروم است. خدمات آن به موتور جستجوی گوگل محدود نمی‌شود. در عوض، برای کل خدمات مرورگر در دسترس است. بنابراین وقتی در هر صفحه وب به راه حلی نیاز دارید، این افزونه کروم همیشه برای شما در دسترس است!

چه بیشتر، YouTube Summary با ChatGPT نیز یکی از بهترین افزونه‌های فروشگاه وب کروم است. اگر با ویدیوها کار می‌کنید و می‌خواهید در کوتاه‌ترین زمان فیلم مناسبی را پیدا کنید که با موضوع شما مطابقت دارد.  این افزونه کروم بهترین انتخاب شماست. فقط با وارد شدن به سیستم و کلیک کردن بر روی جعبه خلاصه و ضربه زدن روی نوع مورد نظر خود، می‌توانید کل رونوشت ویدیو و یک خلاصه سریع را دریافت کنید.

HyperWrite

به عنوان یک نویسنده، همیشه باید روی ایده‌های نوشتن دو بار فکر کنید. و HyperWrite یکی از بهترین ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی است که می‌تواند به شما کمک کند با ایجاد مواد برای نوع مورد نظر خود و انتخاب کلمات و عبارات مناسب در زمینه خاص، الهام بخش‌تر باشید. علاوه بر این، این افزونه کروم عملکرد بخش متن به تصویر را بر عهده دارد. این کار اضافه کردن تصاویر به نوشته‌های خود را برای شما راحت‌تر می‌کند.

Jasper

افزونه Jasper chrome نیز کمک کننده خوبی در افزونه‌های گوگل کروم است. هنگامی که روی نوشتن چندین مقاله در زمان کوتاه تمرکز می‌کنید، افزودن پسوند کروم مانند این برای شما بسیار مفید خواهد بود. این افزونه کروم از هوش مصنوعی برای ایجاد سریعتر مقالات استفاده می‌کند.

با استفاده از این ابزار نوشتن هوش مصنوعی، می‌توانید یک جمله را با چند کلیک طولانی یا کوتاه کنید. علاوه بر این، می‌توانید با کلیک بر روی «توضیح آن برای یک دانش آموز کلاس پنجم»، سختی مقاله را تغییر دهید. در این صورت درک مقاله برای خوانندگان آسانتر خواهد بود.

Compose AI

زمانی که مشغول رسیدگی به ایمیل‌های کاری خود هستید، compose ai یکی از بهترین افزونه‌های فروشگاه وب کروم است که می‌توانید انتخاب کنید. می‌توانید آن را برای نوشتن یک برنامه افزودنی برای ایمیل خود یا چت شل و ول به راحتی اعمال کنید.

INK

این یک افزونه هوش مصنوعی است که نقش دستیار سئو را ایفا می‌کند. این می‌تواند به شما در توسعه محتوا و به دست آوردن کلمات کلیدی صحیح برای رتبه‌بندی بالا در موتورهای جستجو کمک کند و ترافیک ارگانیک شما را هدایت کند. افزونه‌های فروشگاه کروم مانند این می‌توانند به شما در نوشتن، بازنویسی، و درک آسان‌تر محتوایتان کمک کنند.

از دست ندید:  داشتن یک وب سایت در دنیای امروز برای هر کسب و کاری ضروری است

Speak AI

به عنوان یکی از بهترین افزونه‌های فروشگاه وب کروم، Speak AI برای بررسی خوانایی متن با استفاده از تجزیه و تحلیل احساسات آن بسیار مفید است. این افزونه کروم می‌تواند تجزیه و تحلیل جدیدترین روندها و داده‌ها را به شما ارائه دهد. سپس می‌توانید تصمیم بگیرید که چه موضوعی را برای نوشتن ترکیب خود انتخاب کنید و تصمیمات استراتژیک خوبی برای به دست آوردن طرفداران بگیرید.

TinEye Reverse Image Search

به عنوان فردی که تصاویر زیادی را مدیریت می‌کند، نمی‌توانید لنز گوگل را نادیده بگیرید. این افزونه عالی گوگل می‌تواند به شما نشان دهد که تصویری که بازدید می‌کنید چقدر محبوب است. علاوه بر این، شما می‌توانید پسوندهای کروم مانند این را اضافه کنید تا سرقت ادبی در تصاویر را بررسی کنید و ببینید کدام تصویر از اصالت ساخته شده است.

ColorPick Eyedropper

اگر طراح گرافیک یا نقاش هستید، ColorPick Eyedropper یک افزونه هوش مصنوعی عالی برای انتخاب شماست.

این Chrome ex می‌تواند رنگ‌ها را فوراً تشخیص دهد و از یک ناحیه انتخاب‌شده در حالت Snap عکس بگیرد. سپس می‌توانید مقدار رنگ هگزا و رنگ قرمز سبز و آبی را برای وب سایتی که در حال مرور هستید بررسی کنید. این روش می‌تواند حس رنگ شما را تمرین کند.

Data Scraper

در شرایطی که برنامه‌نویس کامپیوتر یا جمع آوری داده هستید، باید افزونه کروم را مانند این اضافه کنید. این می‌تواند به شما کمک کند داده‌های مفید هر وب سایتی را ثبت کنید، مهم نیست که از چه نوع اطلاعاتی از URL ها، شناسه ایمیل، انواع اعداد گرفته تا هر چیزی که در دسترس عموم است، بازدید می‌کنید. این می‌تواند زمان زیادی را در جمع آوری محتوای رایج برای هدف قرار دادن مشتریان خود صرفه جویی کند.

Sythesia

Sythesis یکی از بهترین افزونه‌ها برای کروم است و این افزونه گوگل می‌تواند به شما کمک کند فوراً فیلم بسازید. دارای پایه زبان بزرگ، الگوهای بسیاری، کتابخانه رسانه و ضبط کننده صفحه و غیره است.

این افزونه کروم بازار بزرگی مانند گوگل، نایک، رویترز و بی‌بی‌سی را نشان می‌دهد. شما می‌توانید صداهای ثابت و حرفه‌ای را در آنجا به دست آورید و ویدیوهایی با کیفیت بالا ایجاد کنید تا توجه مشتریان را جلب کنید.

Otter.ai

اگر کار شما مربوط به جلسات، چت‌ها و تماس‌های ویدیویی است. Otter. ai یکی از بهترین افزونه‌های گوگل کروم است که می‌توانید انتخاب کنید. این افزونه کروم خدمات رونویسی فوری همه آن‌ها را به شما ارائه می‌دهد. علاوه بر این، رونوشت را اصلاح می‌کند تا جملات کامل شوند و متن هر گوینده از هم جدا شود.

بسیاری از افراد کارتونی که جلوی کامپیوتر نشسته‌اند و مردی در جلوی آن سخنرانی می‌کند

Seamless.ai

پسوند بدون درز ai chrome یک افزونه کروم ایده آل برای زمانی است که کارآفرین هستید. زیرا این یکی از بهترین افزونه های گوگل کروم به صورت رایگان است که به شما کمک می کند تا مخاطبین را با انتظارات تجاری جمع آوری، سازماندهی و مدیریت کنید. می‌توانید برای فهرست‌سازی، بازاریابی، ایجاد پایگاه‌داده درخواست دهید تا قالبی را از نمایه شبکه‌های اجتماعی بسازید که جلب توجه کند.

GitHub Copilot

علاوه بر افزونه‌های کروم که در بالا ذکر شد، افزونه‌های معروف هوش مصنوعی زیادی برای بخش نرم‌افزاری مانند Visual Studio Code وجود دارد. و GitHub Copilot یکی از افزونه های استودیوی ویژوال است. این برنامه افزودنی مجهز به هوش مصنوعی می‌تواند نظرات را به کد، تست واحد محصول و غیره تبدیل کند. علاوه بر این، این پسوند پروژه مایکروسافت دارای پایه زبان بزرگی است که از جاوا، پی‌اچ‌پی، پایتون، جاوا اسکریپت، روبی، گو، سی شارپ تا سی پلاس پلاس را شامل می‌شود. زمانی که یک برنامه نویس کامپیوتر هستید بسیار مفید است.

نتیجه

امروزه مرورگرها بخشی جدایی ناپذیر از کار و زندگی ما برای دریافت جدیدترین اطلاعات از همه نوع هستند. این زندگی ما را رنگارنگ تر می کند. و افزونه‌های هوش مصنوعی اضافه‌شده به کروم به ما کمک می‌کنند تا کارایی خود را در همه بخش‌های کاری، به‌ویژه نوشتن، بهبود بخشیم. فقط کافی است این وبلاگ را دنبال کنید تا افزونه کروم را اضافه کنید زیرا اکنون باید بین کار و زندگی خود تعادل برقرار کنید!

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×