» رشد و توسعه فردی » نتایج لاتاری 2025 کی اعلام میشه؟ | لایزرو: دانش کشورها
نتایج لاتاری 2025 کی اعلام میشه؟ | لایزرو: دانش کشورها
رشد و توسعه فردی

نتایج لاتاری 2025 کی اعلام میشه؟ | لایزرو: دانش کشورها

آذر 28, 1402 10

اگر پی گیر لاتاری بوده باشید احتمالا باید بدانید که برنامه لاتاری گرین کارت 2025 آمریکا در 12 مهر ماه 1402 شروع شد و در 16 آبان 1402 به پایان رسید. برنامه لاتاری دو هزار و بیست و پنچ به مدت سی و سه رو مهلت ثبت نام داشت.

نکته: بعد از پایان مهلت ثبت نام لاتاری به هیچ وجه امکان ثبت نام نخواهید داشت زیرا پس از اتمام زمان ثبت نام سایت اصلی لاتاری بسته خواهد شد و دیگر هیچ فرمی ثبت نخواهد شد; به همین دلیل است که همواره به متقاضیان لاتاری توصیه می‌کنیم تا یا در روزهای ابتدایی این برنامه اقدام به تکمیل فرم لاتاری کنند و یا اینکه از پیش ثبت نام لاتاری که در سایت لایزرو فراهم شده است استفاده کنند.

لایزرو یک موسسه مهاجرتی یا آژانس گردشگری نیست. بلکه یک دانش‌نامه مهاجرتی و مسافرتی رایگان است که تمام اطلاعات مربوط به مهاجرت یا مسافرت به خارج از کشور را به صادقانه‌ترین شکل ممکن و بدون بزرگنمایی در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعات سایت توسط کارشناسان باتجربه و برای بالابردن آگاهی شما نوشته شده است. امیدواریم بتوانید به مفیدترین شکل ممکن از این اطلاعات استفاده کنید.

اعلام نتایج لاتاری 2025

در همه ادوار لاتاری گرین کارت آمریکا، شش ماه پس از ثبت اتمام ثبت در لاتاری، نتایج آن اعلام می‌شود. تاریخ دقیق رویداد های لاتاری، از دو هفته تا یک ماه قبل از شروع رویداد توسط نهاد کی‌سی‌سی اعلام می‌شود.

درباره KCC

KCC که مخفف سه کلمه Kentucky Consular Center است نهاد برگزار کننده لاتاری است و وظیفه انتشار دستور العمل لاتاری، اطلاع رسانی در این خصوص و همچنین پردازش فرم های DS-260 را برعهده دارد. تا قبل از سال ۲۰۰۰ روند ویزای گوناگونی توسط مرکز دیگری به نام مرکز ملی ویزا که در شهر پورتسموث ایالت نیوهمپشر آمریکا واقع بود، مدیریت می‌شد اما در حال حاضر توسط KCC برگزار و مدیریت می‌شود.

تاریخ دقیق اعلام نتایج لاتاری

تاریخ دقیق اعلام نتایج لاتاری 2025 به تقویم شمسی، در اواسط اردیبهشت ماه سال 1403 خواهد بود، اینکه دقیقا در چه روز و چه ساعتی از اردیبهشت نتایج اعلام شود از دو هفته قبل توسط KCC اعلام خواهد شد. در صورت منتشر شدن تاریخ دقیق جواب لاتاری ما در سایت لایزرو و اینستاگرام رسمی لایزرو اطلاع رسانی خواهیم کرد.

جواب لاتاری کی اعلام میشه؟

شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا

شاید در این بین برای شما نیز جالب باشید تا بدانید که شرایط برندگان لاتاری پس از مهاجرت و اقامت در آمریکا چگونه است. در ادامه به توضیح این مورد خواهیم پرداخت.

برندگان لاتاری گرین کارت (Green Card) در آمریکا نیز شرایط و تجربیات مختلفی خواهد داشت، دلیل این تفاوت را می‌توان در میزان مهارت و مقدار سرمایه اولیه ای که با خود به آمریکا می‌برند دانست. در ادامه چند نکته مهم در مورد شرایط زندگی برندگان لاتاری را مرور خواهیم کرد.

قانونی بودن اقامت

اولین نکته در مورد برندگان لاتاری است که این دسته باز برندگان مقیم دائم آمریکا هستند و می توانند به طور دائم در آمریکا زندگی کنند، اگر کمی با قوانین مهاجرتی آمریکا آشنا باشید، می‌‌دانید که گرفتن اقامت دائم در آمریکا چقدر دشوار است. این دشواری برای کسانی که از طریق لاتاری مهاجرت کرده اند کمی شوخی به نظر می‌رسد.

دسترسی به خدمات عمومی

برندگان لاتاری گرین کارت آمریکا به مانند یک شهروند آمریکایی، می‌توانند از تمام خدمات عمومی مانند آموزش، بهداشت، و سایر خدمات اجتماعی بهره مند شوند.

از دست ندید:  ساخت کارت پستال ماه رمضان

دارا بودن حق کار

از افرادی که به روش تحصیلی به آمریکا مهاجرت کرده اند بپرسید به شما خواهند گفت که شرایط کار کردن برای یک مهاجر چقدر می‌تواند چالش برانگیز باشد. اما برنده های لاتاری مجاز به کار در آمریکا آن هم هر چند ساعت در هفته که بخواهند است.می‌توانند به عنوان کارمندان، کارفرمایان، یا حتی کسب و کارهای خودشان را راه بیندازند.

پیشرفت در زندگی و حرفه‌

برندگان لاتاری گرین کارت آمریکا مرحله به مرحله می‌توانند زندگی و حرفه خود را در مسیر پیشرفت ببینند. همین که برندگان لاتاری در آمریکا قدم بگذارند به وضعیت اقتصادی بهتری دست خواهند یافت، دلیل این ادعا نیز برتر بودن اقتصاد آمریکا و ثبات اقتصادی این کشور است.

تحصیلات و آموزش

خانواده و اعضای خانواده برنده لاتاری می‌توانند از آنها می‌توانند از امکانات تحصیلی مانند مدارس و دانشگاه‌های آمریکا بهره مند شوند و در آنها تحصیل کنند و از امکانات آموزشی بالای این کشور نیز بهره‌مند شوند.

حقوق مهاجرانه

تمام برندگان لاتاری گرین کارت دارای حقوقی که شامل تمام مهاجران است، هستند. این حقوق ایشان را از حقوق متقابل و تضمینی بهره‌مند می‌کند و تحت حمایت نهادهای مختلف کثرت گرا در آمریکا هستند.

مسائل مالی و زندگی روزمره

زندگی مالی و روزمره برندگان گرین کارت به شدت متغیر است و به عواملی مانند محل زندگی، شغل، تعداد افراد تحت تکفل، و … بستگی دارد.

به عنوان یک مهاجر در آمریکا، مهم است که افراد مهاجر به قوانین و مقررات کشور میزبان پایبند باشند و از فرصت‌هایی که این کشور ارائه می‌دهد، بهره‌مند شوند.

پیش ثبت نام در لاتاری

ما به تمام متقاضیان پیشنهاد می‌کنیم که از پیش ثبت نام لاتاری استفاده کنند، پیش ثبت نام لاتاری در سایت اصلی لاتاری امکان پذیر نیست، زیرا سایت لاتاری تنها در زمان شروع برنامه در دسترس عموم قرار می‌گیرد و پس از اتمام برنامه لاتاری تا شروع برنامه بعدی بسته می‌ماند. به همین منظور ما تلاش کردیم تا برای رفع این بخش امکان پیش ثبت نام لاتاری را در سایت لایزرو فراهم کنیم.

جهت پیش ثبت نام در لاتاری می‌توانید وارد فرم ثبت نام لاتاری در سایت لایزرو شوید و با تکمیل اطلاعات اولیه وارد فرم لاتاری شده و اقدام به تکمیل فرم لاتاری نمایید.

اطلاعات اولیه شامل وضعیت تاهل و تعداد فرزندان است، در صورتی که مجرد هستید گزینه فرزندی ندارم را انتخاب کنید.

نکته: ما به افراد متاهل پیشنهاد می‌کنیم که از ثبت نام دوشانسه استفاده کنند تا شانس برنده شدن خود در لاتاری را افزایش دهند.

سخن پایانی

در چند بخش مقاله بیان شد که تاریخ دقیق اعلام نتایج لاتاری، از دو هفته قبل توسط KCC اعلام می‌شود اما به طور معمول شش ماه پس از اتمام برنامه لاتاری، نتایج آن برنامه اعلام می‌شود. نتایج لاتاری در سایت اصلی لاتاری قابل مشاهده خواهد بود. در صورتی که با سایت لایزور اقدام به ثبت نام کرده باشید، بررسی نتایج توسط کارشناسان لایزرو انجام خواهد شود.

نتایج لاتاری متقاضیانی که با لایزرو ثبت نام کرده اند پس از بررسی از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

در صورتی که تمایل دارید مقالات در خصوص مهاجرت از روش های مختلف، دانش کشورها و درباره جاذبه‌های دیدنی دنیا مطالعه کنید به سایت لایزرو مراجعه کنید. همچنین خوشحال می شویم تا ما را از نظرات و انتقادات خود بهره مند سازید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×