» مد و زیبایی » آموزش کاشت مژه هیدن
کاشت مژه هیدن
مد و زیبایی

آموزش کاشت مژه هیدن

دی 21, 1402 10

امروزه کاشت مژه مخفی به یک عمل زیبایی محبوب تبدیل شده است. بسیاری از خانم‌ها به دنبال یک چهره و زیبایی طبیعی هستند و اصلاحات صورت را ترجیح می‌دهند که زیبایی طبیعی آن‌ها را افزایش دهد. به عنوان مثال مژه مصنوعی و لیفت مژه که زیبایی غیرطبیعی به چهره می‌بخشد، خیلی سریع از مد افتاد و جای خود را به کاشت مژه داد. امروزه مد و زیبایی برای تغییرات طبیعی تلاش می‌کنند. شاید به همین دلیل است که کاشت مژه پنهان یا نامرئی به یک روش محبوب جدید در بین خانم‌هایی تبدیل شده است که زیبایی طبیعی را برای تقویت مژه‌های خود ترجیح می‌دهند. اگر شما هم عاشق زیبایی و مژه‌های طبیعی هستید با لرن دیلی همراه باشید تا با کاشت مژه هیدن بیشتر آشنا شوید.
برخی از افراد به دلیل کاشت مژه نامرئی نگران سلامتی خود هستند. اگر در این دسته قرار می‌گیرید، مشورت با متخصص پوست ممکن است نگرانی شما را کاهش دهد. پزشکان بهترین گزینه در این زمینه هستند.

از دست ندید:  وسایل کاشت مژه

کاشت مژه هیدن چیست؟

کاشت موی هیدن یا نامرئی یکی از روش‌های زیباسازی مو است که حجم آن را دو برابر می‌کند. روشی موقت که در آن ابریشم و موهای نازک در گروه‌های ۴ یا ۷ تایی با چسب مایع به موهای طبیعی فرد از زیر چسبانده می‌شوند و به مدت دو هفته دوام می‌آورند. محبوبیت این روش به دلیل ظاهر طبیعی آن در مقایسه با موهای مصنوعی یا لیفت مو است. در واقع دو نوع کاشت مو وجود دارد: پنهان و دائمی و نوع دائمی آن توسط متخصص پوست و روش جراحی انجام می‌شود.

تفاوت مژه‌های هایدن با والیوم

تفاوت بین زبانه‌های هایدن و والیوم در این است که زبانه‌های ایمپلنت Valium یک تکنیک جدید است که در آن گروه افزونه به زبانه‌های واقعی متصل می‌شود. مژه‌های نامرئی گزینه مناسبی برای خانم‌هایی با مژه‌های نازک یا رشد متوسط ​​است که باعث افزایش ضخامت و طول مژه‌ها می‌شود.

از دست ندید:  عوارض کاشت مژه دائم

انواع کاشت مژه نامرئی

فرقی نمی‌کند که خودتان بخواهید اکستنشن مژه بزنید یا برای مشتری، در هر صورت باید از انواع کاشت مژه نامرئی آگاه باشید. انواع کاشت مژه نامرئی عبارتند از:

 • کاشت مژه رنگی
 • کاشت مژه گربه ای
 • کاشت مژه هیبریدی
 • کاشت مژه کایلی
 • کاشت مژه روسی

کاشت مژه هیدن رنگی

در این روش از مژه‌های تک رنگ، دو یا سه رنگ بسته به سلیقه و میل فرد استفاده می‌شود تا جذابیت و زیبایی به چشم بیافزاید.

کاشت مژه هیدن گربه ای

این چشم‌ها را بلند نشان می‌دهد و برای افرادی که چشمان بسته دارند مناسب است. مژه‌های بیرونی چشم چشم‌ها را بیشتر برجسته می‌کند و ضخامت مژه‌های طبیعی را بیشتر نشان می‌دهد.

کاشت مژه هیدن هیبریدی

مژه‌هایی که برای کاشت مژه هیبریدی هیدن استفاده می‌شود اندازه و شکل یکسانی ندارند و از مژه‌های متعدد بر روی مژه‌ها استفاده می‌شود. علاوه بر این، هیچ ترتیبی برای کاشت وجود ندارد و معمولاً تراکم بالایی دارد.

از دست ندید:  انواع مدل کاشت مژه

کاشت مژه هیدن کایلی

از نام مدل معروف کایلی جنر گرفته شده است. یک نوع سبک آرایش جدید که شامل ایجاد یک ردیف مژه در مژه‌های طبیعی است.

کاربرد کاشت مژه هیدن

اکستنشن مژه نامرئی راهی برای بزرگتر نشان دادن چشم ها است و به افرادی که عاشق مژه های بلند و پرپشت هستند توصیه می شود. دلیل محبوبیت روش کاشت هایدن استفاده از موی انسان با بافت منحصر به فرد آن است که موها به صورت یکنواخت از پایین به گوشه داخلی تا نوک متصل می شوند.

کاشت مژه هایدن برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که می خواهند مژه هایی زیبا، پرپشت و بلند اما طبیعی داشته باشند، کاندیدای مناسبی برای کاشت مژه هایدن هستند.

کاشت مژه هیدن برای چه کسانی مناسب نیست؟

این روش تقریبا برای همه مناسب است، به جز کسانی که از ناراحتی یا مشکلات چشمی شکایت دارند. برای جلوگیری از مشکلات احتمالی و آسیب به چشم، بهتر است برای کشیدن خط چشم نامرئی به یک متخصص پوست یا یک سالن زیبایی معتبر مراجعه کنید.

مزایای کاشت مژه هیدن

یکی از مزایای نامرئی کاشت مژه بلند کردن چشم است که معمولاً به دلیل مژه هایی که در قسمت بیرونی چشم قرار دارند، چشم ها را بزرگتر و برجسته تر نشان می دهد. یکی دیگر از مزیت های دوخت این طرح طبیعی و زیبا نشان دادن مژه های طبیعی است.

ماندگاری کاشت مژه هیدن

این روش کاشت موقت است و با چسب موقت نصب می شود، بنابراین ماندگاری آن بیشتر از کاشت مژه دائمی است. البته مراقبت و نگهداری مژه تاثیر زیادی در ماندگاری مژه های کاشته شده دارد. ماندگارترین سبک موقت با این درمان دو هفته تا 20 روز است.
کاشت مژه هایدن (چگونه مژه های هایدن داشته باشیم)

نحوه استفاده از مژه های هایدن به شرح زیر است:

ابتدا یک پد کاغذی محافظ زیر چشمان خود قرار دهید. مقدار کمی چسب را روی سطح تمیزی بریزید و لایه نازکی از چسب را به مژه ها بزنید. در مرحله بعد، از موچین کاشت مژه برای چسباندن رشته های زیر مژه های طبیعی خود استفاده کنید. چشم ها باید باز باشد. پس از چسباندن مژه ها، با استفاده از همان موچین کمی به مژه ها فشار وارد کنید تا مژه ها به خوبی بچسبند. در مرحله آخر، چند دقیقه بعد از خشک شدن چسب، می توانید مژه ها را با خط چشم به زیبایی تمام کنید.

کاشت مژه هیدن در خانه

کاشت مژه‌های نامرئی در خانه و چسباندن آن‌ها با چسب مخصوص به مژه‌ها آسان است. مطمئن شوید که تمام بخیه‌ها وصل شده اند. می‌توان آرایش یا ریمل را برای چند ساعت رزرو کرد تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. هنگام خواب شب، بهتر است پلک‌ها به بالش دست نزنند تا پخش نشوند. در صبح می‌توانید با کمک ریمل و فر کردن چشم‌های خود را تنظیم کنید.

آمادگی لازم برای کاشت مژه نامرئی

قبل از کاشت مژه نامرئی، باید بدانید اکستنشن مژه چیست و چه کاربردی دارد. قدم بعدی این است که انواع مختلف اکستنشن مژه را بشناسید و اینکه آیا اکستنشن مژه ابریشمی، مصنوعی یا طبیعی می‌خواهید. علاوه بر این، شما باید نوع مدل ایمپلنت و تفاوت ایمپلنت نامرئی با ایمپلنت کلاسیک، والیوم، هیبریدی یا مگاوالیوم را نیز بدانید.

مراقبت‌های مهم برای کاشت مژه هایدن

 1. برای افزایش دوام و ماندگاری مژه‌های کاشته شده باید دستورالعمل‌های مراقبتی خاصی را رعایت کنید. درمان بعد از کاشت مژه:
 2. از آب و مواد شوینده مستقیماً برای پاک کردن آرایش چشم استفاده نکنید زیرا باعث کاهش عمر محصول می‌شود. نحوه تمیز کردن اکستنشن مژه بسیار مهم است.
 3. به آرامی آرایش چشم را با پاک کننده آب میسلار پاک کنید و در نهایت صورت و چشم‌های خود را با آب و یک پاک کننده ملایم بشویید.
 4. بهتر است از ریمل استفاده نکنید زیرا مواد ریمل سنگین است و هم به سینه‌های طبیعی و هم به اکستنشن آسیب می‌رساند.
 5. در صورت امکان، اکستنشن‌ها نباید در معرض آب داغ قرار گیرند. هنگام استحمام روی آن آب فشار قوی نریزید.
 6. بهتر است با بالش به صورت یا چشم‌ها دست نزنید و آن‌ها را فشار ندهید تا در هنگام خواب به اکستنشن آسیب نرسانید.
 7. استفاده از لنزهای تماسی به مدت ۳ روز پس از کاشت هایدن ممنوع است.
 8. از آرایش‌های چرب و روغنی دور چشم خودداری کنید زیرا دم اکستنشن را باز می‌کنند.
امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×