» رشد و توسعه فردی » 6 تا از بهترین پادکست های انگیزشی فارسی
بهترین پادکست های انگیزشی
رشد و توسعه فردی

6 تا از بهترین پادکست های انگیزشی فارسی

فروردین 11, 1402 40

اگر شما هم دچار کمبود انگیزه شده‌اید چیزی که تو این روزها برای همه داره اتفاق می‌افته بدونید که تنها نیستید. همه انسان‌ها نیاز دارند که انگیزه آن‌ها تقویت شود تا بتوانند از دوران سخت عبور کنند و ادامه دهند.

استفاده از پادکست یکی از اقدامات جدیدی می‌باشد که افراد در زمان‌های فراغت یا زمان‌هایی که در مسیر رفت و برگشت محل کار هستند به آن روی آورده اند.

پادکست‌های مختلفی در زمینه‌های مختلفی روزانه در حال تولید است که در این مقاله از لرن دیلی می‌خواهیم برای شما بهترین بهترین پادکست های حال خوب کن را معرفی کنیم که گوش دادن به آن‌ها خالی از لطف نیست و پس از گذشت مدتی تاثیر چشم گیر آن را در زندگی خود مشاهده خواهید کرد.

پادکست‌های انگیزشی تابوهایی که در ذهن خود داشته‌ایم را میشکنند به شما کمک میکنند تا خودتون رو بهتر بشناسید و مهارت‌های خودتون را بهتر کنید و علاوه بر آن مهارت‌های نرم جدیدی کسب نمایید.

پادکست هلی تاک

پادکست هلی تاک

پادکست هلی تاک یکی از بهترین پادکست های انگیزشی  می باشد که به موضوعات توسعه فردی می‌پردازه. توی هر قسمت درباره یه مهارت یا یه موضوع صحبت می‌کنیم که فارغ از اینکه شما چند سالتونه، شغلتون چیه، هدفتون چیه، می‌تونه بهتون کمک کنه تا در مسیر موفقیت قرار بگیرین، پیشرفت کنین، و سطح رضایتتون رو از زندگی بالاترببرین.

چرا پادکست هلی تاک رو گوش بدیم؟

مهارت‌های نرم

بیشتر موضوعات پادکست زیرمجموعه مهارت‌های نرم هستند مثل اعتمادبه‌نفس، مدیریت زمان، توانایی نه گفتن و …

توسعه فردی

یکی از اهداف این پادکست کمک به توسعه فردی شماست تا بتونین پیشرفت کنین و به اهدافتون دست پیدا کنین.

تجربه‌های شخصی هلی

هلی تاک در رابطه با تجربه‌های شخصی خودش در رابطه با مواجه با موضوعات نیز صحبت میکند.

مهمون ویژه داره

در بعضی از قسمت‌های این پادکست مهمون ویژه هم داریم؛ گاهی روانشناس مهمان داریم و گاهی قصه موفقیت آدم‌های دیگه رو بشنویم.

منبع: hellitalk.com/podcast

راه‌های گوش دادن به پادکست هلی تاک

PODBEAN

GOOGLE PODCASTS

CASTBOX

APPLE PODCASTS

پادکست ناجی

پادکست ناجی

در پادکست ناجی: معروف‌ترین کتاب‌ها و متدهای معتبر دنیا در زمینه خودشناسی رو، به زبان ساده بازگو میکنیم. و محور گفتگوها، در جهت افزایش سطح آگاهی در زندگی و تجربه داشتن حس بهتر به خودمون و هرآنچه در پیرامون ما، در گذر است.

از دست ندید:  علت روشن نشدن شمعک بخاری گازی چیست؟

منبع: shenoto.com

راه‌های گوش دادن به پادکست ناجی

شنوتو

ناملیک

اپل پادکست

پادکست سبکتو

پادکست سبکتو

از خواب پا می‌شی و صبح روز جدیدتو آغاز می‌کنی اما یک روز تکراری یک روز بدون اتفاق جدید، همه ما دچار یک لوپ شدیم یک دایره که داره دنیای ما رو می‌سازه اما متاسفانه این دنیای کوچک ما یک پارامتر دیگه‌ای هم داره که اون آزارمون می‌ده، زمان! زمانی که داره با سرعت می‌گذره و ما تو نقطه خودمون درجا می‌زنیم، باید چی کار کرد؟ یک حرکت؟ یک زندگی جدید؟ تلاش مضاعف؟ وقتی فکر می‌کنی انگار باتری وجودت برای از بین بردن این هاله‌ای که دورتو گرفته خیلی ضعیفه.

سبکتو قراره همون باتری ما باشه قراره قدم به قدم انرژی‌هامون افزایش پیدا کنه و موفقیت رو با هم آغاز کنیم می‌خواهیم نردبان آن را با هم یکی یکی طی کنیم. ما در مورد سبک زندگی حرف می‌زنیم نه یک دوره آموزشی ما تو سبکتو سعی می‌کنیم سبک زندگی موفق و شاداب را نشون بدیم حال می‌تونه از تغذیه باشه تا راه اندازی یک کسب‌وکار پس میکرومقاله و میکروکتاب‌های نوشتاری و صوتی جورواجور زیادی خواهید دید ما می‌خواهیم سعی کنیم آدم‌های معمولی (واژه که زیاد شاید ببنید) نباشیم و سبک زندگی موفقی را به نام سبکتو معرفی کنیم خانواده سبکتو می‌خواهند اول خودشون را بعد کشورشون را و بعد می‌خواهند دنیا رو تغییر بدهند.

منبع sabketo.com/about-us

 

راه‌های گوش دادن به پادکسب سبکتو

سبکتو

ناملیک

فیدیبو

پادکست مبل قرمز

پادکست مبل قرمز

پادکست مبل قرمز به عنوان یکی از پادکست‌های مهم در زمینه یادگرفتن روابط موثر، آرامش روان و بهبود روابط زوج‌ها می‌باشد. در این پادکست کارشناسان خبره در رابطه با مسائل مطرح شده صحبت میکنند.

راه‌های گوش دادن به پادکست مبل قرمز

شنوتو

اپل پادکست

کست باکس

پادکست صلح درون

پادکست صلح درون

پادکست «صلح درون» با هدف بهبود حال درونی ما و ایجاد احساس بهتری نسبت به خودمان تولید می‌شود. در حال حاضر ۱۶۴ اپیزود از این پادکست منتشر شده است که تعدادی از قسمت‌های ان جذاب‌تر بوده است مانند:

اضطراب اساسی و روان‌رنجوری

تظاهر به خوشحالی نکن

تخریب خود را رها کن

از خودت مراقبت کن

راه‌های گوش دادن به پادکست صلح درون

اپل پادکست

ناملیک

شنوتو

پادکست رادیو راه

پادکست رادیو راه

رادیوراه کنج آرامی از دنیاست برای خواندن، فکر کردن و جستجوی راهی برای بهتر زیستن.

از اهداف اصلی این پادکست ایجاد آگاهی نسبت به مسائل درونی و بیرونی افراد است. بر روی مسائلی که افراد روزانه در زندگی خود تجربه میکنند تمرکز کرده است.

راه‌های گوش دادن به پادکست رادیو راه

اپل پادکست

تهران پادکست

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×