» فیلم و سریال » بهترین برنامه های زمستان 2023 نتفلیکس
new netflix series in 2023
فیلم و سریال

بهترین برنامه های زمستان 2023 نتفلیکس

بهمن 7, 1401 20

2023 یکی از بهترین سال‌ها برای نمایش‌های نتفلیکس تا به امروز خواهد بود! سال جدید شامل بازگشت تعداد زیادی از سریال های اصلی مورد علاقه بینندگان و تعداد زیادی عناوین جدید است که شما آنها را دوست خواهید داشت. تا اخر این مطلب همراه لرن دیلی (learndaily.ir) باشید.

 چه کسی باشید که عاشق درام‌های عاشقانه است یا کسی که ترجیح می‌دهد پای خود را در یک نمایش اکشن کاملاً جدید کند یا کسی که ترجیح می‌دهد از یک عنوان علمی تخیلی هیجان‌انگیز لذت ببرد، قطعاً چیزی در کوچه شما وجود دارد!

از فصل 2 جینی و جورجیا تا اولین نمایش موردانتظار آن دهه 90، در اینجا همه برنامه‌های نتفلیکس که در سال 2023 در راه هستند را مشاهده می‌کنید!

مطمئناً جینی و جورجیا برای بازگشت به پرده های ما زمان شیرین خود را سپری کردند، اما ما اهمیتی نمی دهیم زیرا می دانیم که این فصل دوم ذهن ما را منفجر خواهد کرد.

صل جدید جینی را در حالی دنبال می‌کند که زندگی وارونه را پیش می‌برد. رازها و دروغ های مادرش مطمئناً به کاهش اضطراب او کمک نمی کند و همچنین درگیری مداوم او با دوستان مدرسه اش. با این وجود، جینی گرد و غبار خود را پاک می کند و تلاش می کند تا پوشش نقره ای را در چنین زمان گیج کننده ای پیدا کند.

 

30 دی -Bake Squad season 2– Jan. 20

چهار نانوایی که توسط شیرینی‌پز کریستینا توسی انتخاب شده‌اند با هم مبارزه می‌کنند تا ببینند چه کسی دسر برای یک روز بزرگ ویژه مشتری انتخاب می‌شود.

bake squad season 2

30 دی-Bling Empire: New York – Jan. 20

آسیایی-آمریکایی های ثروتمند در شهر نیویورک زندگی پیچیده ای دارند. بین تعداد بی پایان و شب های مهمانی، آنها زندگی روزمره مجلل و غنی خود را به همراه کمد لباس های هیجان انگیز خود به نمایش می گذارند.

Bling Empire

15 دی-Copenhagen Cowboy – Jan. 5

پس از یک عمر برده داری، میو به دنبال عدالت و انتقام است. او با دشمن خود، راکل، ملاقات می‌کند و آن‌ها در منظره‌ای خطرناک که دنیای جنایتکار کپنهاگ است، از طریق طبیعت و فراطبیعی وارد یک اودیسه می‌شوند.

Copenhagen Cowboy

 

30 دی-Fauda season 4- Jan. 20

پس از بازنشستگی از نیروی دفاعی اسرائیل، دورون مشغول کار بر روی یک تاکستان است. با این حال، او پس از اطلاع از اینکه دشمنی که دورون فکر می‌کرد واحدش کشته است، هنوز زنده است و قصد دارد در مراسم عروسی برادرش شرکت کند، دوباره به وظیفه فعال بازمی‌گردد. دورون دوباره به تیم ارتش اسرائیل ملحق می‌شود تا در عروسی تحت پوشش قرار بگیرد، اما وقتی پوشش تیم منفجر می‌شود، نقشه به هم می‌ریزد. این امر زنجیره‌ای از رویدادهای پر هرج و مرج را به حرکت در می‌آورد و اسرائیل را به یک شکار انسان برای یافتن و کشتن هدف جوخه هدایت می‌کند.

از دست ندید:  بهترین فیلم های علمی تخیلی HBO

Fuada season 4

 

13 بهمن -Freeridge – Feb. 2

گلوریا، اینس، دمی و کامرون نفرینی را منتشر می کنند که بدبختی سیاهی را وارد زندگی آنها می کند.

Freeridge

15 دی -Ginny & Georgia season 2 – Jan. 5

جینی نوجوان و خانواده‌اش پس از سال‌ها فرار، در آرزوی ریشه‌کنی در یک شهر زیبا در نیوانگلند هستند.

Ginny & Georgia season 2

29 دی -Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre – Jan. 19

شامل مجموعه ای از 20 شاهکار ترسناک مملو از جهان بینی اصلی ایتو و شخصیت های جذاب که به سبک خیره کننده او کشیده شده اند.

Junji Ito Maniac Japanese Tales of the Macabre

11 دی-Kaleidoscope – Jan. 1

یک دزد چیره دست و خدمه اش دست به دزدی حماسی به ارزش 7 میلیارد دلار می زنند، اما خیانت، طمع و تهدیدهای دیگر نقشه های آنها را تضعیف می کند.

Kaleidoscope

7 بهمن -Kings of Jo’Burg season 2- Jan. 27

برادران Masire بر دنیای جنایتکار ژوهانسبورگ حکومت می کنند، اما یک نفرین خانوادگی ماوراء طبیعی آنها را تهدید به نابودی می کند.

Kings of Jo’Burg season 2

22 دی-Kung-Fu Panda: The Dragon Knight season 2- Jan. 12

جنگجوی افسانه ای پو با یک شوالیه نخبه در تلاشی برای نجات سلاح های جادویی، بازگرداندن شهرت خود و نجات جهان همکاری می کند.

Kung-Fu Panda The Dragon Knight season 2

7 بهمن-Lockwood & Co. – Jan. 27

دختری با توانایی‌های روانی به دو پسر نوجوان در آژانس شکار ارواح Lockwood & Co می‌پیوندد تا با ارواح مرگباری که لندن را درگیر کرده‌اند مبارزه کنند و تمام تلاش خود را برای نجات روز بدون نظارت بزرگسالان انجام می‌دهند.

lockwood

14 دی-MADOFF: The Monster of Wall Street – Jan. 4

ظهور و سقوط برنی مدوف سرمایه دار، که یکی از بزرگترین طرح های پونزی در تاریخ وال استریت را سازماندهی کرد.

MADOFF The Monster of Wall Street

16 دی -Mumbai Mafia: Police vs The Underworld – Jan. 6

در دهه 1990 بمبئی، یک رئیس جنایتکار و شبکه‌اش قدرت کنترل‌ناپذیری بر شهر دارند – تا زمانی که «پلیس‌های برخورد» که گستاخانه‌ای اهداف خود را می‌کشند.

mumbai mafia

20 بهمن-My Dad the Bounty Hunter – Feb. 9

سریال اکشن کمدی سرسخت‌ترین شکارچی فضل در تمام کهکشان را دنبال می‌کند، مردی با مهارت‌های تیغ تیز اما یک راز – خانواده‌اش روی زمین نمی‌دانند او برای امرار معاش چه می‌کند. بنابراین هنگامی که دو فرزند او به طور تصادفی به فضا می روند و آخرین ماموریت او را خراب می کنند، متوجه می شوند که شغل پدر معمولی آنها چیزی جز خسته کننده است. دور زدن بیگانگان خطرناک و نبردهای لیزری بسیار زیاد، این زمان پیوند خانواده به افراط می‌رود.

My Dad the Bounty Hunter

16 دی-Pressure Cooker – Jan. 6

یازده سرآشپز را دنبال می‌کند که آشپزی می‌کنند و با یکدیگر زندگی می‌کنند و برای تبدیل شدن به سرآشپز نهایی و برنده شدن 100000 دلار رقابت می‌کنند.

pressure cooker

10 بهمن -Princess Power – Jan. 30

شاهزاده خانم های ماجراجو از چهار Fruit Doms مختلف عمل می شوند تا به همنوعان “میوه خوار” خود کمک کنند و دنیای خود را به مکان بهتری در مجموعه ای از ماجراهای هیجان انگیز تبدیل کنند.

princess power

 

 

 

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×