» برنامه و اپلیکیشن » واتس‌اپ راه جدیدی را برای انتقال آسان‌تر تاریخچه چت بین دستگاه‌ها معرفی می‌کند
واتس‌اپ راه جدیدی را برای انتقال آسان‌تر تاریخچه چت بین دستگاه‌ها معرفی می‌کند
برنامه و اپلیکیشن

واتس‌اپ راه جدیدی را برای انتقال آسان‌تر تاریخچه چت بین دستگاه‌ها معرفی می‌کند

تیر 12, 1402 30

متا به طور مداوم ویژگی‌های جدیدی را به واتس اپ می‌آورد تا تجربه کاربر را تا حد امکان ساده‌تر کند. به عنوان مثال، چندی پیش، این پلتفرم توانایی بومی برای نادیده گرفتن تماس‌های هرزنامه را به دست آورد. اکنون، پلتفرم پیام‌رسان به تازگی قابلیتی را برای واتس‌اپ اعلام کرده است که انتقال چت‌های شما را به یک دستگاه جدید بسیار آسان‌تر و ساده‌تر می‌کند. همراه لرن دیلی باشید.

انتقال تاریخچه چت WhatsApp اکنون آسانتر است!

مارک زاکربرگ در فیس بوک در مورد روش جدیدی برای انتقال تاریخچه چت واتس اپ بین دستگاه‌ها اعلامیه‌ای رسمی کرد. این امر به افرادی که تلفن‌های دارای سیستم عامل یکسان دارند این امکان را می‌دهد که این کار را به روشی راحت‌تر انجام دهند.

از این پس، دیگر نیازی به پشتیبان‌گیری از چت‌ها در فضای ابری که قبلاً لازم بود، نخواهید داشت. می‌توانید بدون خروج از WhatsApp، داده‌ها را انتقال دهید، از نقص‌های امنیتی احتمالی یا مشکلات انتقال داده که ممکن است از برنامه‌ها یا وب‌سایت‌های غیررسمی ناشی شود، اجتناب کنید. روش بومی واتس اپ امنیت داده‌های شما را از طریق رمزگذاری سرتاسر و احراز هویت پشتیبان تضمین می‌کند. برای یادآوری، این قبلا در حال آزمایش بود.

این روش همچنین شخصی‌تر است، زیرا انتقال از طریق کدهای QR انجام می‌شود و داده‌ها فقط بین دو دستگاه شما به اشتراک گذاشته می‌شوند. همچنین، با این روش، انتقال فایل‌های رسانه‌ای بزرگ و پیوست‌ها بسیار سریع‌تر از روش سنتی پشتیبان‌گیری و بازیابی تاریخچه چت و فعال کردن انتقال فایل‌هایی که قبلاً برای انتقال خیلی بزرگ تلقی می‌شدند، می‌شود.

از دست ندید:  واتس اپ به زودی امکان قفل کردن چت های فردی را می دهد

قابلیت انتقال چت واتس اپ در اینجا به تصویر کشیده شده است


فرآیند انتقال نیز بسیار ساده است. قبل از شروع فرآیند، مطمئن شوید که دستگاه‌های جدید و قدیمی خود را به صورت فیزیکی در دسترس دارید. اکنون، برای انتقال سابقه چت WhatsApp خود، هر دو دستگاه خود را به Wi-Fi متصل کرده و دسترسی به موقعیت مکانی را فعال کنید.

در دستگاه قدیمی خود، از منوی تنظیمات به «منوی چت ها» بروید. در منوی چت ها، گزینه «Chat Transfer» را خواهید دید. این یک کد QR در تلفن قدیمی شما ایجاد می‌کند. در همین حال، تلفن جدید شما فرصت اسکن کد را خواهد داشت. از اسکنر کد QR برای شروع و تکمیل فرآیند انتقال استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×