» کسب و کار » آموزش قالب وودمارت 0 تا 100 طراحی سایت فروشگاهی
آموزش قالب وودمارت 0 تا 100 طراحی سایت فروشگاهی
کسب و کار

آموزش قالب وودمارت 0 تا 100 طراحی سایت فروشگاهی

بهمن 29, 1402 00

با گسترش اینترنت شاهد فضای رقابتی گسترده‌ و تنگاتنگی میان کسب و کارها در فضای آنلاین هستیم. برای داشتن فروشگاه آنلاین در اولین قدم بایستی یک قالب مناسب مانند قالب وودمارت را انتخاب کرد. همچنین یادگیری قالب وودمارت از مهمترین ضروریاتی است که به کاربر کمک می کند در ادامه وب سایت فروشگاهی خود را به خوبی طراحی و اداره نماید. برای آموزش وودمارت می توانید به وبسایت یونی وودمارت مراجعه کرده و دوره رایگان آموزش  قالب وودمارت را در 100 جلسه ویدئویی رایگان دریافت نمایید. در طی این دوره آموزشی شما با نحوه نصب قالب وودمارت آشنا شده و کار با تنظیمات و بخش‌ های مختلف این قالب را یاد می‌ گیرید.

آموزش قالب وودمارت شامل چه مواردی است؟

قالب وودمارت از بی‌ نظیرترین قالب های فروشگاهی در سایت تمفارست به شمار می آید.‌ قالبی با امکانات کامل که به شما اجازه می دهد سایت فروشگاهی خود را بهترین وجه طراحی کرده و کسب و کار خود را رونق دهید. در دوره آموزش قالب وودمارت، قسمت های مختلف طراحی سایت با استفاده از این قالب به طور کامل مورد بررسی قرار می گیرد.‌ مواردی از جمله دانلود قالب وودمارت، چگونگی نصب قالب وودمارت به روش های مختلف، نحوه نصب افزونه های مهم و ضروری، ارائه بیش از صدها دمو آماده قالب Woodmart، چگونگی افزودن فونت فارسی و تغییر فونت قالب در تنظیمات، چگونگی درون ریزی قالب، تغییر رنگ و تغییر لوگوی قالب، ویرایش قالب، چگونگی ساخت اسلایدر در قالب وودمارت و بسیاری آموزش های دیگر که کار با قالب WoodMart را برای شما آسان می نماید.

دانلود قالب وودمارت

شما می توانید در ابتدا قالب وودمارت را از سایت یونی وودمارت دانلود کنید. با دانلود نسخه فارسی این قالب می توانید از امکانات مناسبی از جمله ترجمه فارسی، امکانات راست چین سایت، امکان چند فروشندگی، زبانه، تغییر فونت فارسی، درون ریزی بیش از صدها دموی آماده، نصب رایگان، گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر، به روز رسانی رایگان، آموزش قالب وودمارت به صورت رایگان، ضمانت بازگشت سفارش تا ۳۰ روز، چگونگی نصب قالب و… بهره‌ مند شوید.

https://uniwoodmart.ir/woodmart/

نحوه نصب قالب

بعد از اینکه قالب را دانلود کردید می توانید آن را بر روی هاست یا وردپرس خود نصب نمایید. با خرید نسخه معرفی شده شما در واقع چندین فایل شامل بسته نصبی آسان قالب، فایل اصلی قالب که فارسی سازی و فعال سازی شده، نحوه استفاده از قالب، بسته افزونه های جانبی و ضروری قالب را خواهید داشت. همچنین برای نصب قالب وودمارت چند انتخاب پیش روی شما است که عبارتند از:

  • نصب قالب وودمارت همانند نسخه پیش نمایش
  • نصب قالب خام وودمارت و درون‌ ریزی دموی مورد نظر
  • نصب قالب خام وودمارت و طراحی سایت با استفاده از آن
از دست ندید:  چرا شرکت های لوله بازکنی باید از نیروی ماهر استفاده کنند؟

چگونگی نصب افزونه های مهم و ضروری

در آموزش قالب وودمارت متوجه خواهید شد که افزونه های مهم و ضروری قالب را که به شما ارائه شده است، چگونه نصب کنید.

نحوه درون ریزی قالب وودمارت

از جمله مزایای این نسخه امکان درون ریزی قالب وودمارت در بیش از صد دموی آماده است. بدین منظور با نصب قالب فعال سازی شده و انتخاب قالب یکی از دموها می توانید سایت خود را تنها با یک کلیک راه اندازی نمایید.

چگونگی طراحی سایت با استفاده از قالب وودمارت

هرچند که درون‌ ریزی دموها برای آغاز بسیار کاربردی است ولی نصب دموها شاید با توجه به طرح مورد نظر و دلخواه شما نباشند. در دوره آموزش قالب وودمارت طی 100 جلسه ویدئویی رایگان با تمامی قسمت های طراحی سایت آشنا خواهید شد.

ویرایش قالب Woodmart

از جمله روش های کاربردی در طراحی سایت با استفاده از وردپرس می توان نخست درون‌ ریزی قالب را انجام داده و سپس قسمت های گوناگون را ویرایش کرد. در آموزش وودمارت با نحوه ویرایش قالب وودمارت نیز آشنا خواهید شد.

ایجاد اسلایدر در قالب Woodmart

برای اضافه کردن جلوه های بصری جذاب می توانید از اسلایدر در طراحی سایت کمک بگیرید. در قالب وودمارت ایجاد اسلایدر با استفاده از افزونه اسلایدر رولوشن صورت می گیرد. این افزونه در بسته قالب وودمارت به صورت رایگان به شما ارائه می شود. همچنین شما می توانید در دوره آموزش قالب وودمارت چگونگی ساخت اسلایدر را آموزش ببینید.

آموزش وودمارت در 100 جلسه ویدئویی رایگان

 

آموزش قالب وودمارت تنها به سرفصل های آموزشی ذکر شده محدود نشده و شما می توانید آموزش های کامل را در طی ۱۰۰ جلسه ویدیویی رایگان مشاهده کرده و یاد بگیرید. برای شروع آموزش و مشاهده سرفصل ها می توانید هم اکنون به وب سایت یونی وودمارت مراجعه کنید.

https://uniwoodmart.ir/woodmart-tutorial/

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×