» اخبار داغ » اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۴ (گرین کارت آمریکا)
اعلام نتایج لاتاری
اخبار داغ

اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۴ (گرین کارت آمریکا)

اردیبهشت 16, 1402 60

اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۴ (گرین کارت آمریکا) طبق چند سال گذشته معمولاً در اواسط اردیبهشت ماه از طریق وب سایت رسمی قرعه کشی اعلام می‌شود. افرادی که در این قرعه کشی ثبت نام کرده‌اند می‌توانند به سایت dvprogram.state.gov مراجعه کنند. و کد رهگیری، نام خانوادگی و سال تولد خود را وارد کنید تا از نتایج قرعه کشی یا پاسخ لاتاری ۲۰۲۴ مطلع شوید.

افرادی که قصد مهاجرت به این کشور با کمک برنامه ویزای تنوع نژادی یا لاتاری آمریکا را دارند، در صورت داشتن شرایط ثبت نام رسمی، نباید عکس‌های خود را آپلود کنند و فرم ثبت نام لاتاری را تکمیل کنند. پس از تکمیل مراحل ثبت نام، کد پیگیری ۱۶ کاراکتری برای ثبت نام صادر می‌شود که با اعلام نتایج می‌توان به برنده یا غیر برنده قرعه کشی اطلاع داد.


نتایج قرعه کشی ۲۰۲۴ آمریکا در ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران اعلام شد.

برای مشاهده نتایج قرعه کشی کلیک کنید.


نتایج قرعه کشی آمریکایی حدود ۶ ماه پس از پایان مهلت ثبت نام اعلام می‌شود. متقاضیانی که در قرعه کشی شرکت کرده و منتظر دیدن نتایج خود هستند، می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی و وارد کردن اطلاعات درخواستی، از نتایج در تاریخ رسمی مطلع شوند. در این مقاله برای مشتریان فعلی زمان و نحوه مشاهده نتایج قرعه کشی ۲۰۲۴ شرح داده شده است. داده شده.

زمان اعلام نتایج قرعه کشی لاتاری (گرین کارت آمریکا) ۲۰۲۴

زمان اعلام نتایج قرعه کشی آمریکای سبز ۲۰۲۴ معمولاً ۶ ماه پس از ثبت نام و در تاریخ ۷ می‌است که مطابق با ۱۷ (اردیبهشت) است. وزارت امور خارجه ایالات متحده زمان ثبت نام و نتایج قرعه کشی را به همراه دستورالعمل ثبت نام لاتاری ایالات متحده در وب سایت خود به آدرس dvprogram اعلام خواهد کرد. حالت. gov منتشر می‌کند. تمامی افرادی که قصد شرکت در قرعه کشی دریافت کارت آمریکایی را دارند در صورت داشتن تمامی شرایط ثبت نام در قرعه کشی باید از اواسط مهر تا اواسط آبان در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند.

سال گذشته نتایج قرعه کشی آمریکا ۱۸ اردیبهشت ماه مصادف با ۲۸ اردیبهشت ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران اعلام شد. طبق دستورالعمل ثبت نام لاتاری در چند سال گذشته، اعلام نتایج قرعه کشی ۲۰۲۴ در اواسط اردیبهشت ۱۴۰۲ پیش بینی می‌شود. طبق دستور قرعه کشی ۲۰۲۴، قرار است نتایج قرعه کشی ۲۰۲۴ در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه اعلام شود.

از دست ندید:  بازیابی کد رهگیری لاتاری 2024

نحوه مشاهده نتایج قرعه کشی لاتاری ۲۰۲۴

امکان مشاهده اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۴ آمریکا در زمان استفاده از طریق سایت اعلام نتایج قرعه کشی در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد. برای اطلاع از نتایج قرعه کشی باید به سایت dvprogram مراجعه کنید. حالت. gov و بررسی وضعیت را در صفحه اصلی انتخاب کنید. پس از آن با وارد کردن کد رهگیری فقط نام خانوادگی به زبان انگلیسی و سال تولد می‌تواند نتایج شما را مشاهده کند. مطالب زیر جهت اطلاع شما از راهنمای تصویری این فرآیند ارائه شده است.

راهنمای تصویری برای مشاهده اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۴

۱- آدرس سایت اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۴ dvprogram را سرچ کنید.

۲- برای مشاهده نتایج قرعه کشی گرین کارت باید قسمت DV Entrant Status Check را در صفحه اصلی سایت پیدا کرده و روی گزینه check status کلیک کنید.

DV Entrant Status Check

 

۳- در صفحه بعد پیام خوش آمدگویی و دستورالعمل نتایج قرعه کشی ظاهر می‌شود، گزینه ادامه روند را انتخاب کنید.

نمونه جواب قبولی لاتاری
نمونه جواب قبولی لاتاری

۴- حال در صفحه بعد باید اطلاعات خود را به ترتیب نتایج قرعه کشی به صورت زیر وارد کنید:

* در قسمت ۱ کد رهگیری یا شماره تایید دریافتی از طریق سایت در زمان نام قرعه کشی را وارد کنید. در صورت نیاز به بازیابی کد رهگیری قرعه کشی می‌توانید از گزینه ارائه شده برای این کار نیز استفاده کنید.

* در قسمت ۲ نام خانوادگی خود را با حروف لاتین تایپ کنید و دقیقاً با نامی که در فرم ثبت نام در قرعه کشی وارد کرده‌اید مطابقت داشته باشید.

* تاریخ تولد خود را در قسمت ۳ وارد کنید.

*در قسمت ۴ کد اعتبار را مطابق تصویر نمایش داده شده در صفحه اعلام نتایج قرعه کشی وارد کنید.

پس از آن گزینه ارسال را انتخاب کنید تا نتایج قرعه کشی آمریکا برای شما نمایش داده شود.

نمونه پاسخنامه قبولی قرعه کشی ۲۰۲۴ (نمونه جواب قبولی لاتاری)

نمونه جواب قبولی لاتاری

از زمان اعلام نتایج قرعه کشی ۲۰۲۴، متقاضیان با این سوال که چگونه اعلام نتایج قرعه کشی را بررسی کنند؟ برای پاسخ به این موضوع باید گفت که نتایج مثبت و منفی جواب قرعه کشی به دو صورت مجزا نشان داده می‌شود که از طریق سایت اصلی قرعه کشی نتیجه برنده شدن یاعدم برنده شدن در قرعه کشی قابل مشاهده است. در زیر راهنمای تصویری نحوه بررسی نمونه پذیرش قرعه کشی ۲۰۲۴ آورده شده است.

پس از تکمیل فرم نتیجه در سایت قرعه کشی، در تصاویری که شرکت کننده در قرعه کشی با تصویر فوق ظاهر می‌شود و لوگوی سمت چپ را مشاهده می‌کنید. به این معنی است که در لاتاری برنده شده و باید برای دریافت ویزای خود اقدام نماید. در غیر اینصورت جواب قبولی لاتاری منفی بوده و شرایط برای ثبت نام لاتاری سال آتی برای متقاضی علاقه‌مند فراهم خواهد بود. همراه لرن دیلی باشید.

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×