» اخبار داغ » بازیابی کد رهگیری لاتاری 2024
بازیابی کد رهگیری لاتاری 2024
اخبار داغ

بازیابی کد رهگیری لاتاری 2024

اردیبهشت 16, 1402 40

امکان بازیابی کد رهگیری بخت آزمایی برای همه شرکت کنندگان لاتاری آمریکا 2024 که کد رهگیری خود را فراموش کرده اند وجود دارد. برای این منظور کافی است افراد با مراجعه به سایت dvprogram.state.gov و درج اطلاعات مورد نیاز، مجددا تاییدیه شماره خود را دریافت کرده و در زمان اعلام نتایج قرعه کشی نتایج خود را دریافت کنند.

شرکت کنندگان در لاتاری آمریکایی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند باید فرم ثبت نام بلیت برنده آمریکا را در سایت رسمی قرعه کشی تکمیل کنند و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی و بارگذاری عکس خود، در صورت موفقیت آمیز بودن ثبت نام، کد مربوطه را دریافت کنند. 16 نامه برای آنها صادر شد.

با اعلام نتایج قرعه کشی 2024، ثبت نام کنندگان می توانند با وارد کردن کد پیگیری قرعه کشی که به آن شماره تاییدیه نیز گفته می شود، از برنده شدن یا عدم برنده شدن در قرعه کشی مطلع شوند. نتایج قرعه کشی آمریکا حدود 6 ماه پس از پایان مهلت ثبت نام اعلام می شود و داشتن کد رهگیری قرعه کشی برای مشاهده نتیجه ضروری است.

آن دسته از متقاضیانی که در قرعه کشی 2024 شرکت کردند و هنگام مشاهده نتایج کد خود را فراموش کردند، می توانند با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، کد رهگیری خود را در سایت رسمی قرعه کشی بازیابی کنند. در این مقاله جهت رفاه حال شرکت کنندگان نحوه بازیابی کد رهگیری قرعه کشی 2024 شرح داده شده است.

اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۴ آمریکا در ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران اعلام شد.

برای مشاهده نتایج قرعه کشی کلیک کنید.

نحوه بازیابی کد رهگیری لاتاری 2024

وب سایت رسمی لاتاری آمریکا به آدرس dvprogram.state.gov اطلاعات ثبت نام کنندگان را چند ماه پس از ثبت نام قرعه کشی جمع آوری می کند و تعداد مشخصی از شرکت کنندگان از هر کشور را به عنوان برنده قرعه کشی گرین کارت آمریکا از طریق قرعه کشی اعلام می کند. . .

شرکت کنندگان در این قرعه کشی برای اطلاع از وضعیت خود باید هنگام اعلام نتایج قرعه کشی به سایت فوق مراجعه کرده و گزینه وضعیت چک را انتخاب کنند، سپس کد پیگیری قرعه کشی، نام خانوادگی خود را به زبان انگلیسی و سال تولد خود را وارد کنند. نتایج خود را مشاهده کنید

افرادی که به تاییدیه شماره خود دسترسی ندارند می توانند هنگام اعلام نتایج قرعه کشی گزینه فراموشی تایید شماره را انتخاب کرده و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنند تا کد رهگیری قرعه کشی برای آنها بازیابی شود. در ادامه راهنمای تصویری بازیابی کد رهگیری نام قرعه کشی را برای کسانی که کد خود را گم کرده اند قرار داده ایم.

از دست ندید:  اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۴ (گرین کارت آمریکا)

راهنمای بازیابی کد رهگیری لاتاری 2024

1. پس از زمان اعلام نتایج قرعه کشی 2024، آدرس وب سایت dvprogram.state.gov را در پنجره مرورگر خود وارد کنید تا صفحه اصلی وب سایت قرعه کشی باز شود. سپس بر روی دکمه آبی Check Status در کادر بررسی وضعیت ورودی DV همانطور که در تصویر نشان داده شده است کلیک کنید.

2. در صفحه بعد پیام خوش آمدگویی به بازدیدکنندگان سایت نمایش داده می شود. در این مرحله کافیست روی گزینه Continue کلیک کنید تا به صفحه بعد هدایت شوید.

3. در صفحه جدید باید کد رهگیری قرعه کشی را وارد کنید. افرادی که کد خود را فراموش کرده اند برای بازیابی کد رهگیری باید روی گزینه فراموشی شماره تایید در این صفحه کلیک کنند.

4. در صفحه بعد فرمی به نام Verify Entrant ظاهر می شود که داوطلبان باید اطلاعات مورد نیاز را در آن وارد کنند. این اطلاعات شامل:

سال لاتاری که باید برای امسال انتخاب کنید 2023 است.

  • نام و نام خانوادگی
  • روز، ماه و سال تولد
  • پست الکترونیک
  • کد پیگیری قرعه کشی

متقاضیان توجه داشته باشند که در صورت وارد کردن صحیح اطلاعات درخواستی در فرم فوق، کد پیگیری قرعه کشی بازیابی خواهد شد. در صورتی که در هنگام ثبت نام قرعه کشی هر یک از اطلاعات فوق را اشتباه وارد کنید و به عبارتی اطلاعات اشتباه در سیستم ثبت شود، قادر به بازیابی کد رهگیری قرعه کشی نخواهید بود.

مراحل پس از بازیابی کد رهگیری قرعه کشی 2024

شرکت کنندگان در قرعه کشی 2024 می توانند به محض دریافت کد رهگیری ثبت نام قرعه کشی، نسبت به مشاهده نتایج قرعه کشی اقدام کنند. برای دسترسی به نتایج قرعه کشی می توانید از لینک موجود در صفحه اصلی سایت اعلام نتایج قرعه کشی به آدرس dvprogram.state.gov استفاده کنید. این بار پس از وارد کردن شماره تاییدیه، نام خانوادگی و تاریخ تولد، نتایج قرعه کشی آمریکا نمایش داده می شود.

افرادی که در زمان اعلام نتایج گرین کارت آمریکا 2024 به عنوان برنده اعلام می شوند پس از تهیه مدارک مورد نیاز که در ایمیل s برایشان ارسال می‌شود به سفارت آمریکا در یکی از کشورهای همسایه مراجعه کنند.

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×