» تکنولوژی » تریلر GTA 6 لو رفتن رفت
تریلر GTA 6 لو رفتن رفت
تکنولوژی

تریلر GTA 6 لو رفتن رفت

آذر 17, 1402 زمان مطالعه: 2 دقیقه 10

ظاهراً انتشار زودتر از موعد اولین تریلر رسمی بازی GTA 6 به‌دلیل لو رفتن آن توسط یک افشاگر بوده است.
ظاهرا انتشار اولیه اولین تریلر رسمی بازی GTA 6 به دلیل فاش شدن اطلاعات بود.
GTA 6 قطعا یک بازی انتظار برای هر گیمر در سراسر جهان است. پس از تایید تاریخ تریلر بازی، Rockstar قرار است آن را در 5 دسامبر منتشر کند. با این حال، در یک پیچ و تاب تکان دهنده، این شرکت اولین تریلر GTA 6 را زودتر از حد انتظار پس از لو رفتن آن منتشر کرد که ما در لرن دیلی در حال بررسی بیشتر آن هستیم.

تریلر بازی GTA 6 منتشر شد

تریلر بازی GTA 6 که در یوتیوب منتشر شد 1 دقیقه و 30 ثانیه است و بسیاری از انتظارات ما را تایید می کند. مهمتر از همه، GTA 6 در Vice City اتفاق می افتد. این خبر بزرگی است زیرا این شهر الهام گرفته از میامی آخرین بار در GTA Vice City در سال 2002 دیده شد.
تریلر با بازی مورد انتظار بازیگر زن لوسیا آغاز می شود. او پیراهن نارنجی پوشیده و مشخصا در زندان است. بیشتر تریلر بر روی Vice City و چیزهای مختلفی که ارائه می دهد تمرکز دارد.
این تریلر شامل جزایر احاطه شده توسط آب، زندگی شبانه شگفت انگیز و خطرناک، بازگشت همه ماشین های قدیمی و غیره است. ما همچنین بازگشت بسیاری از جنایات، لحظات احمقانه، دزدی، دعوا و حتی بیو را داریم. این ویدیو نشان می دهد که GTA موضوع جنایت بیش از زندگی را ادامه خواهد داد.
با این حال، بازی در دوران مدرن اتفاق می‌افتد، زیرا بیشتر آن شامل ویدیوهایی است که از طریق یک پلتفرم پخش جعلی گرفته شده‌اند. این می‌تواند به این معنی باشد که بازی به صورت آنلاین و یا رسانه‌های اجتماعی داخلی برای رویدادهای جدید دریافت می‌کند.
سرانجام، لوسیا با مردی ناشناس (نامی که جیسون فاش کرد) به شهری از سواحل و جنایت می‌رسد. همانطور که انتظار می رفت، لوسیا و شریک زندگی اش جای بانی و کلاید هستند. با این کار، آن دو توافق می کنند تا قبل از لگد زدن به در فروشگاه و پایان تریلر، برای زنده ماندن به یکدیگر تکیه کنند.

از دست ندید:  همه چیز درباره پاوربانک ها و شارژرها

تاریخ انتشار و پلتفرم GTA 6

پس از ماه ها گمانه زنی محض، تریلر GTA 6 نیز تاریخ انتشار را تایید کرد. طبق اطلاعات موجود، GTA 6 به طور رسمی در سال 2025 منتشر خواهد شد. بعداً در یک بیانیه مطبوعاتی که به صورت آنلاین منتشر شد، این شرکت همچنین تایید کرد که GTA 6 برای کنسول های PS5 و Xbox Series X/S عرضه خواهد شد.
همانطور که می بینید هیچ اشاره ای به نسخه PC نشده است. انتظار نمی رود که GTA 6 برای PC در حال حاضر، بعداً یا اصلاً منتشر شود. این بازی برای سنین مختلف نیز رتبه بندی شده است، پس منتظر اخبار بازی بیشتر باشید.
با انتشار جدیدترین تریلر GTA 6، هیجان برای عرضه به اوج رسیده است. با این حال، برای پخش آن باید صبورانه تا سال 2025 صبر کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×