» تکنولوژی » آیفون 15 پرو مکس از این ویژگی «Record-Breaking» برخوردار است
آیفون 15 پرو مکس از این ویژگی «Record-Breaking» برخوردار است
تکنولوژی - موبایل

آیفون 15 پرو مکس از این ویژگی «Record-Breaking» برخوردار است

اسفند 29, 1401 30

این بار، آیفون ۱۵ پرو مکس رده بالای خبرها را به خود اختصاص داده است، که اکنون گفته می‌شود در مقایسه با پرچمداران فعلی اندروید، رکورد می‌شکند. این در مورد چیست.

جزئیات نمایشگر iPhone ۱۵ Pro ظاهر می‌شود

افشاگر معروف Ice Universe در توییتر درباره نمایشگر آیفون ۱۵ پرو مکس صحبت کرد. قبلاً می‌دانیم که آیفون ۱۵ پرو حاشیه‌های نازک‌تری خواهد داشت، اما آیفون ۱۵ پرو مکس احتمالاً با داشتن نازک‌ترین قاب‌ها با عرض ۱.۵۱ میلی‌متر رکوردی را به نام خود ثبت خواهد کرد.

IPHONE ۱۵ PRO MAX رکورد لبه سیاه قاب ۱.۸۱ میلی‌متری را که توسط Xiaomi ۱۳ نگهداری می‌شود، خواهد شکست، و اندازه‌گیری می‌کنیم که عرض صفحه مشکی صفحه جلد آن فقط ۱.۵۵ میلی‌متر

این در مقایسه با حاشیه‌های ۱.۸ میلی متری شیائومی ۱۳ پرو و ۱.۹۵ میلی متری گلکسی اس ۲۳ بسیار نازک‌تر است. و اگر آیفون ۱۵ پرو مکس را با ۱۴ پرو مکس مقایسه کنید، حدود ۲۸ درصد نازک‌تر خواهد بود. آیفون ۱۴ پرو مکس دارای حاشیه ۲.۱۷ میلی متری است.

در حالی که این اعداد به یک تغییر عمده در طراحی اشاره نمی‌کنند، این باعث کاهش بیشتر آن‌ها برای تجربه مشاهده بسیار بهتر می‌شود. همچنین مشخص شده است که انتظار می‌رود آیفون ۱۵ پرو مکس به دلیل وجود لنز پریسکوپ (برای اولین بار برای یک آیفون) دارای یک قوز دوربین کوچک‌تر باشد.

از سوی دیگر، رندرهای آیفون ۱۵ پرو که اخیراً فاش شده است، حکایت از یک ضربه بزرگ دوربین دارد. اما یک چیز هیجان‌انگیز که رایج است وجود درگاه USB Type-C است. انتظار می‌رود این مورد به مدل‌های غیر پرو آیفون ۱۵ نیز برسد. انتظار می‌رود همه مدل‌ها به جزیره دینامیک مجهز شوند و این بار نیز می‌توانیم شاهد برخی ارتقاءها باشیم.

از دست ندید:  گلکسی واچ 6 و 6پرو ساعتی مناسب برای کوهنوردان!

در مورد آنچه در زیر آن وجود دارد، می‌توان انتظار داشت که چیپست A۱۷ Bionic برای آیفون ۱۵ پرو و چیپست A۱۶ برای آیفون ۱۵ و ۱۵ پلاس وجود داشته باشد. همچنان دوربین، عملکرد و ارتقای باتری برای کل محدوده وجود خواهد داشت. قیمت ممکن است این بار در حال تغییر باشد زیرا انتظار می‌رود مدل‌های آیفون ۱۵ پرو برای اولین بار از سال ۲۰۱۷ افزایش یافته و با دکمه‌های صدا و پاور حالت جامد عرضه شوند.

باید دید اپل واقعاً چه برنامه‌ای برای انجام دادن دارد و برای جزئیات بیشتر، با لرن دیلی باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×