» تکنولوژی » تبلیغات YouTube به زودی حذف می‌شوند
تبلیغات YouTube به زودی حذف می‌شوند
تکنولوژی

تبلیغات YouTube به زودی حذف می‌شوند

تیر 12, 1402 70

یوتیوب در حال حاضر در حال انجام یک آزمایش جهانی با هدف سرکوب مسدود کننده های تبلیغاتی است. غول پلتفرم ویدئو امیدوار است که این حرکت پایگاه کاربران رایگان خود را تشویق کند تا مشترکین پولی شوند. در این مقاله لرن دیلی نحوه حذف تبلیغات YouTube را یاد بگیریم.

تبلیغات YouTube به زودی حذف می‌شوند

بر اساس پستی که کاربر Reddit Reddit_n_Me منتشر کرده است، در صورت شناسایی مسدودکننده‌های تبلیغات، YouTube اکنون دسترسی شما را به ویدیوها قطع خواهد کرد. این در قالب یک « اعتصاب سه‌طرفه » منتشر می‌شود، که در صورت شناسایی مسدودکننده آگهی، YouTube سه بار به شما هشدار می‌دهد و از شما می‌خواهد به YouTube Premium بروید . در صورت عدم رعایت، دسترسی شما به ویدیوی فعلی شما فوراً قطع خواهد شد. علاوه بر این، شما فقط به 3 ویدیو در پلتفرم محدود خواهید شد. پس از آن دسترسی شما مسدود خواهد شد. اگر از هیچ مسدود کننده تبلیغاتی استفاده نمی کنید، برای شروع، این برای شما صدق نمی‌کند.

از دست ندید:  برنامه ادیت ویدیو برای یوتیوب

اخطار به شکل یک پنجره پاپ آپ ظاهر می شود . از شما می‌خواهد که YouTube را «فهرست مجاز» کنید، مسدودکننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید یا در YouTube Premium ثبت نام کنید. پس از آن، دسترسی شما به پلتفرم لغو خواهد شد. با این حال، مشخص نیست که این اعتصاب تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. آیا برای 24 ساعت خواهد بود؟ آیا می توانید از طریق VPN به YouTube دسترسی پیدا کنید؟ آیا ممنوعیت دائمی خواهد بود مگر اینکه مسدودکننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید یا در YouTube Premium ثبت نام کنید؟ ما هنوز آن اطلاعات را نداریم. امیدواریم یوتیوب به زودی این موضوع را روشن کند.

همچنین، مهم است که توجه داشته باشید که اعتصاب فعلی هنوز برای استفاده عمومی در دسترس نیست. هنوز هم به صورت داخلی در حال آزمایش است و فقط برای گروه منتخبی از کاربران جهانی در دسترس قرار گرفته است. این موضوع اخیرا نیز تایید شده است . با این حال، این نشان می‌دهد که انتشار عمومی ممکن است در افق باشد. اگر این اتفاق بیفتد، برای لذت بردن از تجربه بدون آگهی در YouTube، ممکن است نیاز به پرداخت هزینه داشته باشید.

اگر در پی این اعتصاب به دریافت YouTube Premium فکر می‌کنید، مهم است که گزینه‌های قیمت‌گذاری را بدانید. می توانید انتخاب کنید 139 روپیه در ماه ، 399 روپیه برای سه ماه، یا 1290 روپیه برای 12 ماه پرداخت کنید. با YouTube Premium، می‌توانید از پخش ویدیوی بدون آگهی و دسترسی بدون آگهی به YouTube Music، پخش پس‌زمینه، و امکان دانلود ویدیوها برای پخش آفلاین لذت ببرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×