» تکنولوژی » نحوه تشخیص اورجینال یا فیک بودن شارژر مگ سیف
نحوه تشخیص اورجینال یا فیک بودن شارژر مگ سیف
تکنولوژی - موبایل

نحوه تشخیص اورجینال یا فیک بودن شارژر مگ سیف

اسفند 18, 1401 10

اگر یک شارژر MagSafe با نام تجاری Apple دارید، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید تا نسخه سیستم عامل فعلی شارژر شما را بررسی کند تا تشخیص اورجینال یا فیک بودن شارژر مگ سیف برای شما صورت پذیرد. اپل هر از گاهی به‌روزرسانی‌های میان‌افزار را برای لوازم جانبی که حاوی رفع اشکال و بهبود هستند ارسال می‌کند، بنابراین این روش خوبی برای بررسی به‌روز بودن شارژر شما است.
1-آیفون 12 خود را روی شارژر Apple MagSafe قرار دهید تا آهنرباها در یک راستا قرار گیرند و شارژ برقرار شود (اگر دستگاه شما قفل است، باید انیمیشن شارژ را روی صفحه مشاهده کنید. اگر قفل آن باز است، نماد باتری را در گوشه بالا بررسی کنید. از صفحه نمایش مطمئن شوید که نماد شارژ نشان داده شده است.)
شارژر مگ سیف اپل
اتصال درست مگ سیف به گوشی
2-برنامه تنظیمات را در دستگاه iOS خود اجرا کنید، سپس روی General -> About ضربه بزنید.
تشخیص اصل یا تقلبی بودن شارژر مگ سیف
نحوه تشخیص اورجینال یا فیک بودن شارژر مگ سیف
3- به پایین بروید و روی Apple MagSafe Charger ضربه بزنید.
شارژر مگ سیف اصل
4-اعداد نشان داده شده در کنار ورودی های نسخه سفت افزار و شماره مدل را بررسی کنید.
orginal magsafe charger
اگر منوی MagSafe‌ Charger در بخش About در برنامه تنظیمات نمایش داده نمی‌شود، احتمال زیادی وجود دارد که شارژر یا Charger Duo با نام تجاری Apple شما جعلی باشد، در این صورت باید استفاده از آن را متوقف کرده و درخواست بازپرداخت از آن کنید. فروشنده باز هم، این منو برای لوازم جانبی اصلی MagSafe ساخته شده توسط اشخاص ثالث مورد تایید اپل نمایش داده نمی شود، اما در زمان نگارش این مقاله، شرکت های کمی دارای لوازم جانبی شارژ MagSafe توسط اپل هستند.
در این مقاله از لرن دیلی به نقل از سایت macrumors روش تشخیص شارژر مگ سیف اپل اصل را باهم بررسی کردیم. اگر تجربه انجام این کار و استفاده از شارژر مگ سیف را داشتید برای ما کامنت بگذارید.
امتیاز دهید post
از دست ندید:  پاک كردن سابقه جستجو در گوگل گوشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×